Skip to main content
Detoks polekowy odwyk lekowy odtrucia po lekach

Ośrodek Detoksykacji

Detoks Polekowy

Detoks polekowy gwarantujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi odtrucia po lekach przeprowadzane przez doświadczonych lekarzy w naszej klinice pod warszawą.

Detoks Lekowy Warszawa - odtrucia po lekach. Sprawdzony odwyk polekowy | Bezpieczne odtrucia po lekach - Warszawa Ośrodek Detoksykacji Polekowej Prestige Clinic SUPERDETOKS

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Prestige Clinic SUPER - DETOKS

Odtrucia po lekach, DETOKS lekowy Warszawa sprawdzony ośrodek detoksykacji

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Detoks polekowy? Tylko w Prestige Clinic SUPER - DETOKS bo poza gwarancją skuteczności i komfortu ponad to gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm, dyskrecję i doświadczenie!

Dane Kontaktowe

Prestige Clinic SUPER - DETOKS to Ośrodek Detoksykacji, który gwarantuje bezpieczne odtrucia po lekach. W Prestige Clinic SUPER - DETOKS możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Detoks po lekach Co trzeba wiedzieć? Czy liczy się doświadczenie placówki?

Leczenie Pacjentów uzależnionych od leków, najczęściej polega na stopniowym zmniejszaniu dawki nadużywanego leku, wprowadzeniu leku zamiennego redukującego objawy odstawienia substancji pierwotnej i ewentualnie ułatwienia ogólnego oczyszczenia organizmu poprzez odpowiednio dobrane kroplówki. Jednak, że opisana procedura jest tylko teoretyczna. Każdorazowo proces odtruwania po lekach jest ściśle dobierany pod kątem danego pacjenta i leku, którego nadużywa. W trakcie odtrucia podawane są preparaty i leki, dzięki którym redukowane są lub całkowicie likwidowane przykre objawy zespołu odstawienia substancji oraz dzięki którym to organizm regeneruje się, uzupełnia pierwiastki i następuje odbudowa narządów wewnętrznych. Detoksykacja pozwala na przerwanie ciągu lekowego, co jest niezbędnym warunkiem rozpoczęcia dalszej terapii. Jest to pierwszy, ważny krok w kierunku pokonania nałogu. Po przebyciu detoksykacji samopoczucie pacjenta polepsza się, staje się możliwe normalne funkcjonowanie. Choć detoksykacja sama w sobie nie leczy uzależnienia, umożliwia doraźną poprawę stanu zdrowia i samopoczucia oraz stwarza optymalne warunki do rozpoczęcia terapii w naszym ośrodku. Detoksykacja lekowa jest długim procesem z uwagi na konieczność stopniowego zmniejszania dawki leku (automatyczne odstawienie leku wprowadza stan zagrożenia zdrowia i życia pacjenta). W związku z tym może ona trwać od tygodnia nawet do kilku miesięcy. Dokładny czas trwania leczenia określa zespół lekarski. Zawsze przed przystąpieniem do odtrucia przeprowadzany jest wywiad medyczny, w celu wykrycia ewentualnych przeciwwskazań, schorzeń, problemów zdrowotnych, które należy wziąć pod uwagę w trakcie procedur medycznych. Wykonujemy również podstawowe badania krwi w celu ustalenia ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Dzięki opiece lekarza specjalisty oraz całodobowej opiece pielęgniarskiej zapewnione jest bezpieczeństwo i skuteczność odtrucia lekowego.

Detoks polekowy Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta do ośrodka pod Warszawą?

Odtrucie organizmu po lekach jest świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem gwarantując 100% dyskrecję!Zapewniamy bezpłatny transport Pacjentom zamieszkałym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Pułtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel. Kontakt 24h

Detoks po alkoholu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Prestige Clinic MEDJOL

Odtrucia Po alkoholu

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Detoks organizmu po alkoholu? Tylko w Prestige Clinic MEDJOL, bo poza gwarancją skuteczności i komfortu ponadto gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz dyskrecję!

Dane Kontaktowe

Prestige Clinic MEDJOL to ośrodek detoksykacji, który nie tylko zagwarantuje bezpieczne przerwanie ciągu, ale także zapewni skuteczny detoks alkoholowy. W ośrodku detoksykacji alkoholowej Prestige Clinic MEDJOL możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Detoks alkoholowy Co trzeba wiedzieć? Jak alkohol wpływa na organizm?

Ośrodek Detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL, dla ratowania życia i zdrowia przeprowadza odtrucia organizmu - detoks alkoholowy. Nasz ośrodek gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie całego procesu leczenia.Każdy alkohol niezależnie od gatunku zawiera substancje szkodliwe, które prowadzą do rozwijającego się wyniszczania organizmu i psychiki a w przypadkach ekstremalnych nawet do śmierci. W bardzo poważny sposób zostaje zaburzona gospodarka jonowo - elektrolitowa, spożywanie alkoholu w znacznym stopniu wypłukuje z organizmu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy i mikroelementy. Przez co nagłe odstawienie alkoholu prowadzi do szeregu nieprzyjemnych dolegliwości, które są nazywane zespołem odstawiennym. Zespół Prestige Clinic MEDJOL pracuje 24h/dobę dbając o to, by proces odtrucia po alkoholu przebiegał bez żadnych komplikacji oraz efektów ubocznych.

Detoks alkoholowy W jaki sposób jest przeprowadzane odtrucie po alkoholu?

Detoks alkoholowy w Prestige Clinic MEDJOL przeprowadzamy przy wykorzystaniu bezpiecznych, bo indywidualnie dobieranych dla Pacjenta metod gwarantujących maksymalną skuteczność i szybki powrót do sił witalnych oraz równowagi psychicznej! A dokładniej Detoks alkoholowy, zwany też odtruciem, przeprowadzany w Prestige Clinic MEDJOL polega na usunięciu nagromadzonych w organizmie wszelkich substancji szkodliwych. Podczas detoksu alkoholowego, organizm pacjenta pobudzany jest do regeneracji tak, aby przywrócić równowagę na poziomie komórkowym, co odzwierciedla się powrotem do normalnego i zdrowego funkcjonowania.W trakcie odtrucia alkoholowego stosujemy indywidualnie dobraną farmakoterapię, której zadaniem jest łagodzenie i eliminację dotkliwych objawów odstawiennych. Nasz Ośrodek Detoksykacji gwarantuje opiekę lekarzy specjalistów, zespołu pielęgniarskiego i terapeutycznego na każdym etapie trwania rekonwalescencji w ośrodku. Pomagamy również odzyskać równowagę psychiczną po zakończonym procesie odtruwania po alkoholowego. Po przyjęciu pacjenta do ośrodka na detoks alkoholowy, lekarz przystępuje do oceny ogólnego stanu zdrowia i wydolności organizmu. Jeśli na podstawie któregokolwiek z wykonanych, w ramach dedykowanego pakietu, badań dojdzie do wniosku, że stan Pacjenta bezpośrednio zagraża jego życiu, w pierwszej kolejności podejmuje czynności mające na celu ratowanie życia! Jeśli stan Pacjenta, nie zagraża bezpośrednio jego życiu, lekarz na podstawie wykonanych badań oraz kompleksowego wywiadu, ustala schorzenia i ewentualne przeciwwskazania dotyczące poszczególnych leków w ramach zastosowanej farmakoterapii. Następnie odpowiednio dobiera składniki płynu infuzyjnego, który służy do przetoczenia płynów, co skutkuje usunięciem z krwioobiegu szkodliwych substancji. Podawane w trakcie odtrucia po alkoholu leki, mają na celu wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej, oraz zlikwidowanie dolegliwości związanych z zespołem odstawiennym.

Detoks alkoholowy Kto i kiedy powinien się zdecydować na detoks alkoholowy?

Na detoks alkoholowy powinna się zdecydować każda osoba, która zauważyła, że nadużywa alkoholu i nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z tym problemem. Polecamy również tę usługę osobom intensywnie imprezującym w weekendy.Należy pamiętać, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do jego oczekiwań i potrzeb w trakcie całego procesu detoksykacji, a także pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego.

Detoks po alkoholu Co dalej robić po detoksie alkoholowym, gdy organizm jest oczyszczony i funkcjonuje prawidłowo?

Przede wszystkim zalecamy rozsądek czyli, kontynuację walki z uzależnieniem od alkoholu poprzez uczestnictwo w dedykowanym programie - leczenie alkoholizmu. Bardzo istotną kwestią jest psychiczne wyzbycie się chęci sięgnięcia po alkohol. Nasi specjaliści prowadzą zajęcia grupowe jak i indywidualne, skupiając się na wszelkich aspektach problemu.

Detoks po alkoholu Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta do ośrodka pod Warszawą?

Odtrucie organizmu po alkoholu jest świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem zapewniając 100% dyskrecję!Zapewniamy bezpłatny transport Pacjentom zamieszkałym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Pułtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.Kontakt 24h

Detoks po narkotykach

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Prestige Clinic MEDJOL

Odtrucia Narkotykowe

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Detoks organizmu po narkotykach? Tylko w Prestige Clinic MEDJOL, bo poza gwarancją skuteczności i komfortu ponadto gwarantujemy bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz dyskrecję!

Dane Kontaktowe

Prestige Clinic MEDJOL to ośrodek detoksykacji, który nie tylko zagwarantuje bezpieczeństwo, ale także zapewni skuteczny detoks narkotykowy. W Ośrodku Prestige Clinic MEDJOL możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Detoks narkotykowy Co trzeba wiedzieć? Jak narkotyki wpływają na organizm?

Ośrodek Detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL, dla ratowania życia i zdrowia przeprowadza odtrucia organizmu - detoks narkotykowy. Nasz ośrodek gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie całego procesu leczenia. Zespół Prestige Clinic MEDJOL pracuje 24h/dobę dbając o to, by proces odtrucia i przerywania ciągu narkotykowego przebiegał bez żadnych komplikacji. Każdy narkotyk zawiera substancje szkodliwe, które prowadzą do rozwijającego się wyniszczania organizmu i psychiki a w przypadkach ekstremalnych nawet do śmierci. Dlatego detoks narkotykowy przeprowadzamy pod ścisłym nadzorem kadry medycznej Detoksykacja osoby będącej pod wpływem narkotyków - odtrucia po narkotykach, lub proces przerwania ciągu narkotycznego, koncentruje się na eliminowaniu nieprzyjemnych fizycznych objawów odstawienia szkodliwych substancji, a przez to zmniejszenia poczucia przymusu zażycia narkotyku - głodu psychicznego. Jednakże podawane płyny są formą wspomagającą oczyszczanie organizmu z toksyn, głównie jednak Pacjent otrzymuje leki objawowe umożliwiające mu przetrwanie najtrudniejszego, pod względem fizycznym, okresu. Ta forma detoksu dotyczy osób uzależnionych od opiatów (heroina, morfina) u których odstawienie narkotyków wymaga łagodzenia zaburzeń takich jak: wymioty i biegunki, bóle mięśniowo - stawowe, dreszcze i nadmierna potliwość oraz bezsenność. W przypadku osób używających środków pobudzających (amfetamina, kokaina) oprócz łagodzenia zespołu odstawiennego charakterystycznego dla większości narkotyków objawów fizycznych (stosunkowo niewielkich w porównaniu z zespołem odstawiennym opiatowców), o wiele większe zagrożenie stanowią zaburzenia psychiczne. Zaburzenia te występują nierzadko (np. stany depresyjne łącznie z myślami samobójczymi, ujawniające się psychozy) i wymagają podczas odtrucia po narkotykach stałej obserwacji i w razie ich wystąpienia natychmiastowej interwencji psychiatrycznej. Głównym założeniem jakie stawiamy podczas świadczenia usługi medycznej detoks narkotykowy, jest przywrócenie Pacjentowi równowagi fizycznej, poprawa jego samopoczucia oraz usunięcie psychofizycznego przymusu brania!

Detoks narkotykowy W jaki sposób są przeprowadzane odtrucia narkotykowe w Ośrodku Prestige Detox.

Detoks narkotykowy w Prestige Clinic MEDJOL przeprowadzamy przy wykorzystaniu bezpiecznych, bo indywidualnie dobieranych dla Pacjenta metod gwarantujących maksymalną skuteczność i szybki powrót do sił witalnych oraz równowagi psychicznej! Metody te zależą od substancji i czasu jej zażywania. A dokładniej detoks narkotykowy, zwany też odtruciem, przeprowadzany w Prestige Clinic MEDJOL polega na usunięciu nagromadzonych w organizmie wszelkich substancji szkodliwych. Podczas detoksu narkotykowego, organizm pacjenta pobudzany jest do regeneracji tak, aby przywrócić równowagę na poziomie komórkowym, co odzwierciedla się powrotem do normalnego i zdrowego funkcjonowania.W trakcie odtrucia narkotykowego stosujemy indywidualnie dobraną farmakoterapię, której zadaniem jest łagodzenie i eliminację dotkliwych objawów odstawiennych. Nasz Ośrodek Detoksykacji gwarantuje opiekę lekarzy specjalistów, zespołu pielęgniarskiego i terapeutycznego na każdym etapie trwania rekonwalescencji w ośrodku. Pomagamy również odzyskać równowagę psychiczną po zakończonym procesie odtruwania. Czas trwania detoksykacji po narkotykach uzależniony jest od rodzaju substancji, którą zatruty jest organizm pacjenta. Detoks narkotykowy trwa zazwyczaj 10 do 14 dni, przy czym w przypadku uzależnienia od opiatów okres ten może wydłużyć się nawet do 3 tygodni. Dokładny czas trwania leczenia określa zespół medyczny ośrodka. Po przyjęciu pacjenta do ośrodka na detoks narkotykowy, lekarz przystępuje do oceny ogólnego stanu zdrowia i wydolności organizmu. Jeśli na podstawie któregokolwiek z wykonanych, w ramach dedykowanego pakietu, badań dojdzie do wniosku, że stan Pacjenta bezpośrednio zagraża jego życiu, w pierwszej kolejności podejmuje czynności mające na celu ratowanie życia!Jeśli stan Pacjenta, nie zagraża bezpośrednio jego życiu, lekarz na podstawie wykonanych badań oraz kompleksowego wywiadu ustala schorzenia i ewentualne przeciwwskazania dotyczące poszczególnych leków w ramach zastosowanej farmakoterapii.Następnie odpowiednio dobiera składniki płynu infuzyjnego, który służy do przetoczenia płynów, co skutkuje usunięciem z krwioobiegu szkodliwych substancji. Podawane w trakcie detoksu leki, mają na celu wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej, oraz zlikwidowanie dolegliwości związanych z zespołem odstawiennym związanym z przerwaniem ciągu narkotycznego.

Detoks narkotykowy Kto powinien się zdecydować na odtrucia po narkotykach?

Na detoks narkotykowy powinna zdecydować się każda osoba, która sięgnęła po narkotyki. Niezależnie od tego, czy problem trwa już dłuższy czas i Pacjent nie potrafi samodzielnie odstawić substancji odurzających, czy był to jednorazowy przypadek podczas imprezy i w organizmie znajdują się śladowe ilości narkotyków.Nawet w niewielkich ilościach są niezwykle niebezpieczne i warto oczyścić organizm w bezpieczny sposób. Należy pamiętać, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do jego oczekiwań i potrzeb w trakcie całego procesu detoksu narkotykowego.Zapewniamy także pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego. Po zakończeniu odtrucia po narkotykach przeprowadzamy stosowne badania potwierdzające w celu upewnienia się, że substancje psychoaktywne nie są już obecne w organizmie pacjenta.

Detoks narkotykowy Co dalej po detoksie, gdy organizm jest oczyszczony i funkcjonuje prawidłowo?

Przede wszystkim zalecamy rozsądek, czyli kontynuację walki z nałogiem poprzez uczestnictwo w dedykowanych zajęciach - leczenie narkomanii. Bardzo istotną kwestią jest psychiczne wyzbycie się chęci sięgnięcia po narkotyki. Nasi specjaliści prowadzą zajęcia grupowe jak i indywidualne - terapia uzależnień, skupiając się na wszelkich aspektach problemu.

Detoks po narkotykach Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta na odtrucie do ośrodka pod Warszawą?

Odtrucie organizmu po narkotykach jest świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem zapewniając 100% dyskrecję!Zapewniamy bezpłatny transport Pacjentom zamieszkałym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Pułtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.Kontakt 24h

Detoks Odtruwanie Organizmu Prywatny Odwyk

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Prestige Clinic MEDJOL

Odtrucia Organizmu
Prywatny Odwyk

Ośrodek Detoksykacji - Detoks Warszawa

Oferujemy kompleksowe zabiegi detoksu organizmu, przeprowadzamy je legalnie w naszym Ośrodku pod Warszawą. Posiadamy status NZOZ i jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Ośrodek Detoksykacji Warszawa

  Ośrodek Detoksykacji Warszawa

 • Ośrodek Detoksykacji Warszawa

  Ośrodek Detoksykacji Warszawa

 • Ośrodek Detoksykacji Warszawa

  Ośrodek Detoksykacji Warszawa

 • Ośrodek Detoksykacji Warszawa

  Ośrodek Detoksykacji Warszawa

 • Ośrodek Detoksykacji Warszawa

  Ośrodek Detoksykacji Warszawa

Dane Kontaktowe

Prestige Clinic MEDJOL to Ośrodek Detoksykacji, który nie tylko zagwarantuje bezpieczne przerwanie ciągu, ale także zapewni skuteczne zabiegi detoksu organizmu - Detoks Warszawa. W Prestige Clinic MEDJOL możesz liczyć przede wszystkim na komfortowe warunki i na całodobową opiekę kadry medycznej posiadającej wieloletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Detoks Organizmu

Jaki wpływ na organizm ma nadużywanie alkoholu, narkotyków czy też leków?

W trakcie nadużywania alkoholu, narkotyków lub leków w organizmie odkładają się toksyny, które wyniszczają organy i narządy wewnętrzne. Odkładane w organizmie toksyny powodują zaburzenia procesów zachodzących w organach wewnętrznych, a także w gospodarce enzymatycznej i hormonalnej.

Spadek substancji odurzających we krwi powoduje fizyczne i psychicznie cierpienie, takie jak bezsenność, nudności i wymioty, ogólne rozdrażnienie organizmu czy napady lękowe, a nawet, przy długotrwałym okresie spożywania - objawy natury psychicznej. W ekstremalnych przypadkach choroby towarzyszące uzależnieniu powodują śmierć.

Bardzo często by uniknąć somatycznego bólu i objawów abstynenckich, osoba nadużywająca substancji psychoaktywnych sięga po kolejną dawkę alkoholu, narkotyków lub leków wpadając jednocześnie w ciąg, który potrafi trwać tygodniami. Podczas ciągu, dodatkowo wypłukiwane są sole mineralne i witaminy, których brak bardzo osłabia organizm, a niezbędne są do jego prawidłowego funkcjonowania.

W ośrodku detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz środków farmakologicznych. Niezależnie od rodzaju substancji psychoaktywnych, jakie znajdują się w organizmie i stanu pacjenta, pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę!

Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Detoks Organizmu - Leczenie Odwykowe

Jak wygląda cała procedura medyczna w Warszawskim Ośrodku, czy jest bezpieczna?

Pierwszym krokiem detoksu jest odstawienie środków psychoaktywnych - przerywanie ciągu. Detoks organizmu - odtrucia warszawa są procesem medycznym, który pozwala oczyścić organizm z toksyn, nawodnić go, uzupełnić niezbędne witaminy i minerały, a przede wszystkim unormować procesy zachodzące w organach wewnętrznych. Czynności te wykonywane są pod ścisłą kontrolą kadry medycznej naszego ośrodka.

Proces odtrucia organizmu w Prestige Clinic MEDJOL wzbogacony jest także o wsparcie terapeutyczne niwelujące psychiczne aspekty zespołu odstawionego, a także zmierzające do postawienia diagnozy i opracowania programu terapii adekwatnego do indywidualnych potrzeb naszego Pacjenta- terapia uzależnień.

Pierwszym etapem detoksu organizmu - odtrucia organizmu w leczeniu odwykowym, jest dokładne badanie Pacjenta w chwili jego przyjazdu do ośrodka. Wykonujemy szereg badań, aby uzyskać informację odnośnie ogólnego stanu zdrowia, stanu narządów wewnętrznych oraz ilości i rodzaju substancji odurzającej jaka była zażywana przez Pacjenta. Lekarz dobiera indywidualny sposób leczenia.

Detoks Organizmu

Ile czasu musi Pacjent spędzić w Warszawskim Ośrodku Detoksykacji, ile trwa leczenie odwykowe?

Nigdy z góry nie określamy, ile czasu będzie trwał detoks organizmu. Jest to ściśle związane ze stanem Pacjenta w chwili przyjęcia do ośrodka oraz czasem zażywania i rodzaju substancji psychoaktywnych. Gwarantujemy, że proces odtrucia organizmu nie zakończy się, dopóki stan somatyczny i psychiczny Pacjenta i nie wróci do pełnej równowagi - chyba że Pacjent zdecyduje inaczej.

Dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów detoksu organizmu i tym samym funkcjonowania Pacjenta w pełnej trzeźwości, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kompleksowego leczenia uzależnień, które jest niezbędne do całkowitego powrotu Pacjenta do zdrowia - Leczenie Uzależnień. Celem kompleksowego leczenia uzależnień jest rozwijanie świadomości na temat choroby, pomoc w powrocie do funkcjonowania w społeczeństwie i nauka życia bez konieczności spożywania alkoholu czy narkotyków.

Cały proces detoksu organizmu jest w 100% bezpieczny dla Pacjenta i odbywa się przy użyciu sprawdzonych metod indywidualnie dobieranych do jego potrzeb, pod ścisłą kontrolą lekarzy specjalistów, pielęgniarek i terapeutów.

Detoks Organizmu

Komu pomoże detoks, czyli leczenie odwykowe w Warszawskim Ośrodku Detoksykacji?

W ośrodku detoksykacji Prestige Clinic MEDJOL pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz środków farmakologicznych. Niezależnie od rodzaju substancji psychoaktywnych, jakie znajdują się w organizmie i stanu pacjenta, pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę!

Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Zalecamy by na detoks zdecydowała się każda osoba, która zauważyła, że nadużywa środków psychoaktywnych i nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z tym problemem.

Polecamy również usługę detoksu osobom intensywnie imprezującym w weekendy.

Należy pamiętać, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do jego oczekiwań i potrzeb w trakcie całego procesu detoksykacji, a także pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego.

Detoks Warszawa

Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta do ośrodka pod Warszawą?

Odtrucia organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach są świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem gwarantując 100% dyskrecję!

Zapewniamy bezpłatny transport Pacjentom zamieszkałym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.

Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Półtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.

Kontakt 24h

Odtrucia
po alkoholu

Detoks
PO ALKOHOLU

Zapytaj o cenę +

 • Czas leczenia 1 do 7 dni
 • Przyjęcie Pacjenta w każdym stanie
 • Indywidualne badania
 • Całodobowa indywidualna opieka

Detoks
PO NARKOTYKACH

Zapytaj o cenę +

 • Czas leczenia od 3 dni
 • Przyjęcie Pacjenta w każdym stanie
 • Indywidualne badania
 • Całodobowa indywidualna opieka

Odtrucia
po narkotykach

Odtrucia
po lekach

Detoks
PO LEKACH

Zapytaj o cenę +

 • Czas leczenia dobierany indywidualnie
 • Przyjęcie Pacjenta w każdym stanie
 • Kompleksowe badania
 • Całodobowa indywidualna opieka

Czytaj więcej

Prestige Clinic MEDJOL

Doświadczony
Zespół Specjalistów

Naszą kadrę tworzą eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnią praktykę zawodową.

Detoks Warszawa

CHCESZ SKORZYSTAĆ ZE WSPARCIA OŚRODKA?

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie całego procesu diagnostycznego oraz pobytu w ośrodku. Oferujemy dojazd po Pacjenta nieoznakowanym samochodem.

Kontakt 24h +