• Klinika Detoksykacji

  Prywatny Ośrodek Detoksykacji

  Klinika Detoksykacji

  Jesteśmy Prywatną Kliniką Detoksykacji działającą w ramach struktury NZOZ MEDJOL.
  Przeprowadzamy odtrucia organizmu w trybie stacjonarnym.
  Zapewniamy profesjonalne leczenie uzależnień i całodobową opiekę lekarską.

Prywatna klinika detoksykacji

Prywatna klinika detoksykacji - 5.0 out of 5 based on 1 review

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Odtrucia Warszawa - Detoks Warszawa

Klinika Detoksykacji SUPERDETOKS.pl NZOZ MEDJOL

Prywatna klinika detoksykacji SuperDetoks.pl NZOZ MEDJOL powstała w celu profesjonalnego odtruwania poalkoholowego, ponanarkotykowego i polekowego. Jako jedni z nielicznych w Polsce przyjmujemy Pacjentów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających takich jak alkohol, narkotyki, dopalacze i leki.

Proces odtrucia organizmu w naszej prywatnej klinice pomoże w szybkim czasie pozbyć się objawów nadużywania alkoholu oraz innych środków psychoaktywnych. Profesjonalny detoks jest niezastąpiony w walce z chorobą jaką jest uzależnienie. Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu, po alkoholu, narkotykach, lekach i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką doświadczonych lekarzy w ściśle kontrolowanych warunkach naszej kliniki. Bezpłatnie wystawiamy zwolnienia lekarskie ZUS ZLA (L4). Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną NZOZ wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Klinika SuperDetoks.pl to grawaracja bezpieczeństwa, skuteczności i pełnej dyskrecji - klinika znajduje się na cichych obrzeżach warszawy. Aby ułatwić dostępność oferowanych świadczeń medycznych, oferujemy dowóz i odwóz Pacjenta nieoznakowanym samochodem do 50 km GRATIS.

Zespół Specjalistów

Zespół Specjalistów

Nad naszymi pacjentami niezmiernie przez 24h czuwa zespół lekarski, pielęgniarski i terapeutyczny z wieloletnim stażem w dziedzinie leczenia uzależnień i detoksykacji. W trybie pilnym, a także w przypadku innych wskazań pacjenci Ośrodka mogą korzystać z konsultacji specjalistów: psychiatry, psychologa, kardiologa, radiologa, endokrynologa, okulisty, urologa, ginekologa, chirurga, stomatologa oraz wielu innych.

Zespół Kliniki
Twoje Bezpieczeństwo

Twoje Bezpieczeństwo

Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką lekarza w ściśle kontrolowanych warunkach naszej kliniki. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną działjącą w ramach NZOZ MEDJOL wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095. Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki - dzięki temu jesteśmy w stanie przyjmować Pacjętów będących pod wpływem wszelkich środków psychoaktywnych. Gwarantujemy bezpieczną i sprawdzoną procedurę medyczną oraz stosowną intymność podczas udzielania świadczeń medycznych.

Komfortowe Warunki Kliniki

Komfortowe Warunki Kliniki

U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oferujemy - całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski. Gwarantujemy pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Klinika Super Detoks to jedyne takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych oraz dyskretnych warunkach.

1
3
2
Galeria 3
Galeria 4

Drukuj E-mail

Ośrodek Detoksykacji - Oferowane Świadczenia Medyczne


Gwarantujemy:

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną NZOZ wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • Kompleksowe Badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Pilne Świadczenia

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Prywatna klinika detoksykacji 24h/7

  Zapewniamy profesjonalne leczenie i całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!
  Na życzenie możliwy jest transport Pacjenta do kliniki, komfortowym samochodem - GRATIS do 50km!