Prywatny Ośrodek Detoksykacji

DETOKS Alkoholowy

Odtrucia Alkoholowe

Gwarantujemy, że przeprowadzony przez nas detoks alkoholowy cechuje się bardzo wysoką skutecznością. Całą terapię dopasowujemy indywidualnie do każdego pacjenta, aby odtrucia alkoholowe przebiegały nie tylko skutecznie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Dopasowanie dawek leków i witamin, które są przyjmowane przez pacjentów przechodzących odtruwanie po alkoholu, opracowywane są na podstawie badań lekarskich. To właśnie personel medyczny przeprowadza cały zabieg i czuwa nad tym, jak przebiega detoks. Efektywność naszych działań została potwierdzona przez wielu dawnych pacjentów. Odtrucia alkoholowe w Klinice Super Klinice Super Detoks Warszawa to pewność bezpiecznego powrotu do zdrowia.

Detoks Warszawa | Odtrucia Alkoholowe Warszawa | Odtrucia Warszawa

Detoks po alkoholu - odtrucia alkoholowe 24h/7 skutecznie i bezpiecznie!

Detoks, odtrucia alkoholowe warszawa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Gwarantujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi przeprowadzane w naszej klinice. Odtrucia alkoholowe oraz pewność bezpiecznego przerwania ciągu alkoholowego - odtruwanie w ramach oferty Kliniki Super Detoks jest w całości wypełniony indywidualnym podejściem do pacjenta uwzględniającym: wiek, płeć, masę ciała, przeprowadzenie wywiadu lekarskiego oraz dobór leków w odpowiedniej dawce.

Uzależnienie od alkoholu jest chorobą cywilizacyjną naszych czasów. Cierpi na nią ogromna część społeczeństwa, która często traktuje alkohol jako ratunek przed problemami w życiu osobistym. Alkoholizm jednak wpływa destrukcyjnie na jednostkę – dlatego dla zachowania zdrowia konieczne jest przeprowadzenie detoksu. Takie odtrucie to proces długi i żmudny, wymagający zarówno chęci walki ze strony chorego, jak i zaangażowania ze strony personelu medycznego.

Usuwanie toksyn alkoholowych powinno być przeprowadzone w profesjonalnych warunkach, które zapewnią choremu bezpieczeństwo. Jedynie z zastosowaniem indywidualnie dopasowanych do pacjentów metod gwarantujących pełna skuteczność odtrucia.

To właśnie dlatego prywatna Klinika Super Detoks oferuje detoks i odtrucia alkoholowe, które przeprowadzane są przy zastosowaniu najskuteczniejszych metod, będących gwarancją skuteczności i bardzo szybkiego powrotu do pełni sił witalnych oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zabieg obejmuje zarówno regenerację organizmu polegającą na uzupełnieniu niedoborów płynów oraz elektrolitów, jak i dostarczanie niezbędnych witamin i mikroelementów. A wszystko to pod okiem doświadczonego personelu medycznego. Wykorzystywane przez Klinikę Super Detoks metody detoksykacyjne eliminują niebezpieczne i nieprzyjemne objawy odnoszące się do nagłego odstawienia alkoholu. Podstawowe znaczenie dla rozpoznania ma badanie psychiatryczne i somatyczne chorego, obserwacja objawów oraz szczegółowy wywiad dotyczący nadużywania alkoholu. To dzięki tym praktykom jesteśmy w stanie skutecznie pomóc Tobie, jak i Twoim bliskim.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy, że profesjonalnie przeprowadzane odtrucia to gwarancja wysokiego poziomu skuteczności. Efektywność naszych działań została potwierdzona przez wielu dawnych pacjentów. Detoks alkoholowy w Klinice Super Detoks to pewność powrotu do zdrowia.

Odtrucia organizmu - czyli detoks

Co trzeba wiedzieć? Jak alkohol wpływa na organizm? Dlaczego detoks alkoholowy jest taki ważny?

Życie mamy tylko jedno, dlatego warto jest o nie dbać. Uzależnienie od alkoholu, niezależnie od tego, jak długo trwa, zawsze będzie powodowało poważne konsekwencje zdrowotne – zarówno te fizyczne, jak i psychiczne. Osoby uzależnione od alkoholu, przede wszystkim są narażone na choroby wątroby. To bolesna dolegliwość, a jeśli w porę nie podejmiemy odpowiednich środków, nasza wątroba może zostać na stałe uszkodzona i tym samym – nie będzie ona prawidłowo funkcjonowała.

Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o prawidłowe działanie naszego układu nerwowego. Alkohol w znaczącym stopniu zaburza jego funkcjonowanie. Mogą pojawić się problemy z poruszaniem się, zaniki pamięci, jak również problemy z mową. Nie możemy też pominąć skutków działania alkoholu na naszą gospodarkę hormonalną. Nieprawidłowe funkcjonowanie tarczycy czy przysadki mózgowej, to tylko niektóre ze skutków uzależnienia od alkoholu.

Mając na uwadze wszystkie poważne, zdrowotne konsekwencje wynikające z uzależnienia od alkoholu, musimy przede wszystkim uświadomić sobie skalę problemu. Nawet jeśli uzależnienie nie trwa u nas długo, należy podjąć działania mające na celu wyleczenie naszego uzależnienia. Im szybciej podejmiemy takie kroki, tym większa szansa na szybkie i skuteczne zakończenie terapii.

Odtrucia organizmu - usuwanie toksyn

W jaki sposób przeprowadzane są odtrucia alkoholowe w Klinice Super Detoks

Pierwszą i najważniejszą kwestią, która dotyczy przeprowadzanego w Klinice Super Detoks odtrucia po nadmiernej konsumpcji alkoholu jest to, że jest to proces w pełni bezpieczny dla pacjenta. Może on nie być przyjemny, natomiast każdy pacjent otrzymuje od nas gwarancję, że podejmowane przez naszych specjalistów działania w ramach detoksu, będą w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia pacjenta oraz złagodzą do minimum wszelkie objawy odstawienne.

Podstawowym zadaniem odtrucia jest doprowadzenie do stanu, w którym w organizmie pacjenta, nie będą występowały szkodliwe dla zdrowia i życia toksyny. Za pomocą sprawdzonych metod, nasi lekarze doprowadzają organizm pacjenta do pełnej regeneracji – nawadniają go, jak również dostarczają niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin i minerałów. Detoks po nadmiernym spożyciu alkoholu, nie może też odbyć się bez udziału indywidualnie dobranych środków farmakologicznych. Te, podawane są w takich dawkach, które nie zaszkodzą pacjentowi – każda terapia farmakologiczna przeprowadzana w naszym Ośrodku, jest ściśle kontrolowana przez lekarzy.

Każde z działań, które wchodzi w skład procesu detoksu, ma jeden cel: przywrócenie właściwej równowagi oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu pacjenta. Nie zapominajmy jednak też i o tym, że poza leczeniem farmakologicznym, kluczową rolę w procesie detoksu organizmu, jak i w samej terapii leczenia uzależnienia, odgrywa wsparcie terapeutyczne. W tym aspekcie nasi pacjenci także mają zapewnioną pomoc ze strony wykwalifikowanych specjalistów.

Detoks organizmu - odtrucia poalkoholowe

Kto powinien zdecydować się na detoks w Klinice Super Detoks

Jeśli chodzi o detoks, to decyzję o jego przeprowadzeniu, powinna podjąć każda osoba, która uważa, że ma problem z nadużywaniem tej substancji. Przysłowiowa „lampka ostrzegawcza” powinna nam się zapalić, kiedy zauważymy, że nie jesteśmy w stanie kontrolować ilości spożywanego przez nas alkoholu.

Jeśli zdarza się, że spożywasz alkohol w samotności, często imprezujesz i jest to stały element Twojego życia, jeśli nie umiesz odmówić alkoholu na imprezie – to może być pierwszy znak, który sugeruje problem alkoholowy. Pamiętaj, że im wcześniej zareagujesz, tym większa szansa na to, ze uda Ci się wyjść z nałogu!

Odtrucia organizmu - detoks

Co robić dalej po detoksie w Klinice Super Detoks, gdy organizm jest oczyszczony i funkcjonuje we właściwy sposób?

To, co jest najważniejsze, kiedy jesteśmy po oczyszczaniu organizmu z toksyn, to kwestia zachowania trzeźwości. Skuteczne w tym przypadku może okazać się przystąpienie do programu terapeutycznego.

Najtrudniejsze, a zarazem najważniejsze w walce z alkoholizmem, jest wyzbycie się w samym sobie chęci sięgnięcia po alkohol. Terapia leczenia alkoholizmu, jest w tym przypadku bardzo pomocna.

Odtrucia organizmu oraz detoks

Jak wygląda kwestia dowozu pacjenta do Kliniki Super Detoks?

Kluczową kwestią, jeśli chodzi o działanie Ośrodka jest to, że nie ma tutaj rejonizacji. Oznacza to, że pacjenci z całej Polski jak również z zagranicy, mogą korzystać z usług świadczonych przez nasz Ośrodek.

Dla pacjentów zamieszkałych w obrębie województwa mazowieckiego, zapewniamy dowóz do Ośrodka. Jeśli zatem czujesz, że potrzebujesz pomocy w walce ze swoim uzależnieniem od alkoholu – nie zwlekaj. Już dziś skontaktuj się z nami – telefonicznie lub mailowo.

Nasze usługi świadczone są przez Klinike Super Detoks na terenie Prywatnego Ośrodka Detoksykacji w Czersku. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy!

Zapewniamy transport Pacjentom przebywającym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.

Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Półtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.

DETOKS
Odtrucia Organizmu

Odtrucia Alkoholowe | Odtrucia po narkotykach | Odtrucia po lekach

Niezależnie od substancji, którą spożyłeś i stanu w którym się znajdujesz! Przyjmiemy Cię! Możesz być pod wpływem wszelkich środków odurzających! Pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h/7.

W Klinice Detoksykacji Super DETOKS pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz leków i dopalaczy. Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Kontakt 24h/7


Klinika Super Detoks Warszawa

Ośrodek Detoksykacji

W malowniczej miejscowości Czersk, pośród lasów i sadów, zlokalizowany jest nasz Ośrodek Detoksykacji. Lokalizacja Ośrodka gwarantuje dyskrecje, ciszę, odpoczynek od zgiełku i gonitwy dnia codziennego. Tutaj naprawdę możesz dojść do siebie i odnaleźć równowagę.
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
Odtrucia Warszawa
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji

Zespół Specjalistów

Nad naszymi pacjentami niezmiernie przez 24h czuwa zespół lekarski, pielęgniarski i terapeutyczny z wieloletnim stażem w dziedzinie leczenia uzależnień i detoksykacji. W trybie pilnym, a także w przypadku innych wskazań pacjenci Ośrodka mogą korzystać z konsultacji specjalistów: psychiatry, psychologa, kardiologa, radiologa, endokrynologa, okulisty, urologa, ginekologa, chirurga, stomatologa oraz wielu innych.

Czytaj Więcej

Twoje Bezpieczeństwo

Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką lekarza w ściśle kontrolowanych warunkach naszej kliniki. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną działjącą w ramach NZOZ MEDJOL wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Czytaj Więcej

Komfortowe Warunki

U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oferujemy - całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski. Gwarantujemy pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Klinika Super Detoks to jedyne takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych oraz dyskretnych warunkach.

Zobacz Zdjęcia

Detoks Warszawa

Skorzystaj ze wsparcia ośrodka!

Zapewniamy profesjonalne leczenie i całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!
Na życzenie możliwy jest transport Pacjenta do kliniki, komfortowym samochodem.

Tysiące zadowolonych Klientów

Zaufanie Klientów oraz nasza wysoka pozycja na rynku Prywatnych Placówek Odwykowych ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia świadczeń medycznych z zakresu detoksykacji, terapii i leczenia uzależnień na najwyższym światowym poziomie.

15 lat

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień!

12930

Skutecznie przeprowadzonych zabiegów detoksu organizmu!

14682

Przeprowadzonych konsultacji terapeutycznych i motywacyjnych!

nr 1

W rankingu Ośrodków Detoksykacji na Mazowszu
© 2018 Klinika Super Detoks Warszawa | Odwyk | Detoks

Zadzwoń - Kontakt 24h