Prywatny Ośrodek Detoksykacji

DETOKS Alkoholowy

Odtrucia Alkoholowe

Gwarantujemy, że przeprowadzony przez nas detoks alkoholowy cechuje się bardzo wysoką skutecznością. Całą terapię dopasowujemy indywidualnie do każdego pacjenta, aby odtrucia alkoholowe przebiegały nie tylko skutecznie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Dopasowanie dawek leków i witamin, które są przyjmowane przez pacjentów przechodzących odtruwanie po alkoholu, opracowywane są na podstawie badań lekarskich. To właśnie personel medyczny przeprowadza cały zabieg i czuwa nad tym, jak przebiega detoks. Efektywność naszych działań została potwierdzona przez wielu dawnych pacjentów. Odtrucia alkoholowe w Klinice Super Klinice Super Detoks Warszawa to pewność bezpiecznego powrotu do zdrowia.

Detoks Warszawa | Odtrucia Alkoholowe Warszawa | Odtrucia Warszawa

Detoks po alkoholu - odtrucia alkoholowe 24h/7 skutecznie i bezpiecznie!

Detoks, odtrucia alkoholowe warszawa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Gwarantujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi przeprowadzane w naszej klinice. Odtrucia alkoholowe oraz pewność bezpiecznego przerwania ciągu alkoholowego - odtruwanie w ramach oferty Kliniki Super Detoks jest w całości wypełniony indywidualnym podejściem do pacjenta uwzględniającym: wiek, płeć, masę ciała, przeprowadzenie wywiadu lekarskiego oraz dobór leków w odpowiedniej dawce.

Uzależnienie od alkoholu jest chorobą cywilizacyjną naszych czasów. Cierpi na nią ogromna część społeczeństwa, która często traktuje alkohol jako ratunek przed problemami w życiu osobistym. Alkoholizm jednak wpływa destrukcyjnie na jednostkę – dlatego dla zachowania zdrowia konieczne jest przeprowadzenie detoksu. Takie odtrucie to proces długi i żmudny, wymagający zarówno chęci walki ze strony chorego, jak i zaangażowania ze strony personelu medycznego.

Usuwanie toksyn alkoholowych powinno być przeprowadzone w profesjonalnych warunkach, które zapewnią choremu bezpieczeństwo. Jedynie z zastosowaniem indywidualnie dopasowanych do pacjentów metod gwarantujących pełna skuteczność odtrucia.

To właśnie dlatego prywatna Klinika Super Detoks oferuje detoks i odtrucia alkoholowe, które przeprowadzane są przy zastosowaniu najskuteczniejszych metod, będących gwarancją skuteczności i bardzo szybkiego powrotu do pełni sił witalnych oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zabieg obejmuje zarówno regenerację organizmu polegającą na uzupełnieniu niedoborów płynów oraz elektrolitów, jak i dostarczanie niezbędnych witamin i mikroelementów. A wszystko to pod okiem doświadczonego personelu medycznego. Wykorzystywane przez Klinikę Super Detoks metody detoksykacyjne eliminują niebezpieczne i nieprzyjemne objawy odnoszące się do nagłego odstawienia alkoholu. Podstawowe znaczenie dla rozpoznania ma badanie psychiatryczne i somatyczne chorego, obserwacja objawów oraz szczegółowy wywiad dotyczący nadużywania alkoholu. To dzięki tym praktykom jesteśmy w stanie skutecznie pomóc Tobie, jak i Twoim bliskim.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy, że profesjonalnie przeprowadzane odtrucia to gwarancja wysokiego poziomu skuteczności. Efektywność naszych działań została potwierdzona przez wielu dawnych pacjentów. Detoks alkoholowy w Klinice Super Detoks to pewność powrotu do zdrowia.

 
 

Alkohol spożyty w większych ilościach jest substancją toksyczną. Z tego powodu kilka godzin po spożyciu alkoholu etylowego pojawiają się dolegliwe objawy upojenia alkoholowego, które potocznie nazywane są kacem. „Syndrom dnia następnego” spowodowany jest zatruciem organizmu, które powoduje zaburzenia w gospodarce jonowo-elektrolitowej, niedoborów minerałów i witamin. Związki zawarte w alkoholu etylowym biorą udział w metabolizmie, dlatego też gwałtowne odstawienie substancji odurzającej, jaką jest alkohol, powoduje pojawienie się nieprzyjemnych, dolegliwych objawów zespołu abstynencyjnego. Kac w tym znaczeniu jest reakcją organizmu na głód biochemiczny związków alkoholu i efektem metabolizmu alkoholu etylowego. Nieprzyjemne objawy upojenia alkoholowego mogą trwać od kilku do kilkunastu godzin. Ratunkiem w takiej sytuacji jest profesjonalne odtrucie organizmu. W Klinice Super Detoks Warszawa przeprowadzamy odtruwanie organizmu pod opieką wykwalifikowanej kadry. Regeneracja organizmu po alkoholu umożliwia szybkie pozbycie się nieprzyjemnych objawów kaca i pozwala na powrót do normalnego funkcjonowania. Jak zatem usunąć alkohol z organizmu? Co to jest detox poalkoholowy? Jak leczyć zatrucie alkoholowe organizmu? Jak najszybciej pozbyć się alkoholu z organizmu? Na czym polega odtrucie i detox alkoholowy? Jak uzupełnić elektrolity po zatruciu alkoholowym i zregenerować organizm? Jakie są sposoby na zatrucie alkoholowe, co podać alkoholikowi, co pomaga? Ile kosztuje detox alkoholowy? Czy detoks alkoholowy jest bezpieczny?

Co to jest i na czym polega odtruwanie alkoholowe?

Detoks alkoholowy – określany również jako detoksykacja alkoholowa lub odtrucie alkoholowe – jest procesem usuwania z organizmu alkoholika wszelkich toksyn powstałych w wyniku spożywania alkoholu i przywracanie go do równowagi metabolicznej. Celem odtruwania poalkoholowego jest zatem wyeliminowanie sutków ubocznych nadmiernego alkoholizowania się. Spożycie alkoholu etylowego w zbyt dużej dawce powoduje w organizmie szereg negatywnych zmian. W tym znaczeniu zostaje on pozbawiony mikroelementów takich jak sód, potas czy magnez, a także witamin z grupy B. Dodatkowo nadmierne spożycie alkoholu skutkuje nagromadzeniem się toksyn w organizmie, a także dochodzi do uszkodzenia układu pokarmowego, nerwowego i krążenia. Dlatego też celem odtrucia organizmu po alkoholu jest wypłukanie związków toksycznych i ustabilizowanie procesów, by osoba, która zatruła się alkoholem, mogła normalnie funkcjonować. Detoks alkoholowy, czyli odtruwanie poalkoholowe, jest złożonym procesem, który polega na pozbyciu się z organizmu wszelkich toksyn i niebezpiecznych substancji będących metabolitami alkoholu etylowego, a także na wyeliminowaniu fizykochemicznego przymusu picia. W trakcie detoksykacji organizmu znajdujące się w nim toksyny zamieniane są na elektrolity, glukozę i wapń, a także inne mikroelementy pomagające w powrocie do sił.

Kiedy potrzebne jest odtrucie alkoholowe?

Odtrucie alkoholowe to procedura, która powinna być wdrożona, kiedy chory traci kontrolę nad ilościami spożywanego alkoholu. Co ważne detoksykacja organizmu z alkoholu jest pierwszym i niezbędnym elementem terapii alkoholowej. Z tego powodu jest niezbędna w momencie, kiedy pacjent chce odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Detoks alkoholowy jest również niezbędny, by wyeliminować nieprzyjemne dolegliwości będące wynikiem zespołu abstynencyjnego i przerwania ciągów alkoholowych. Efektem długoterminowego alkoholizowania się bowiem może być marskość wątroby i padaczka alkoholowa, które stanowią realne zagrożenie dla zdrowia i życia chorego. Odtrucie alkoholowe wówczas stanowi jedyną szansę na uniknięcie dalszych zdrowotnych konsekwencji alkoholizowania się.

Jak pozbyć się alkoholu z organizmu? – usuwanie alkoholu po upojeniu alkoholowym

W Klinice Super Detoks w Warszawie przeprowadzamy w pełni skuteczne, profesjonalne odtrucie organizmu po alkoholu. Odtruwanie organizmu to proces, który trudno przeprowadzić samemu w domu, zatruciu organizmu towarzyszą bowiem nieprzyjemne, dolegliwe objawy. Dlatego też detoksykacja organizmu w szpitalu lub w ośrodku terapii uzależnień, jakim jest prywatna Klinika Super Detoks w Warszawie to gwarancja bezpieczeństwa oraz kompleksowej i profesjonalnej opieki. Eliminacja alkoholu z organizmu to proces, który powinien zapoczątkować dokładny wywiad lekarski, który pozwala na zdiagnozowanie stanu zdrowia pacjenta. Dzięki temu możliwe jest podanie odpowiednich środków farmaceutycznych, takich jak leki nasenne, tabletki przeciwbólowe czy środki uspokajające, które pozwalają złagodzić objawy, jakie towarzyszą zespołowi abstynencyjnemu. Dodatkowo w trakcie detoksykacji podawane są kroplówki, których celem jest przywrócenie właściwego poziomu minerałów i witamin, a także elektrolitów. Dąży się także do przywrócenia właściwej gospodarki wodnej i metabolicznej organizmu. Detox poalkoholowy pozwala w znaczący sposób poprawić stan osoby uzależnionej i przygotować ją do odwyku alkoholowego oraz kompleksowej terapii uzależnień.

Zatrucie alkoholowe – jak sobie pomóc? Czy detoks poalkoholowy jest bezpieczny?

Najlepszym sposobem na szybkie odtrucie jest zgłoszenie się do profesjonalnego ośrodka uzależnień lub szpitala, gdzie odtruwanie poalkoholowe przeprowadzane jest pod opieką wykwalifikowanej kadry, dzięki czemu detoks organizmu jest w pełni bezpieczny i skuteczny. Odtruwanie organizmu z alkoholu w domu nie zawsze jest skuteczne, szczególnie w przypadku długich ciągów alkoholowych. Dodatkowo leki dostępne bez recepty nie są skuteczne, a jedynie łagodzą objawy. Z tego względu samodzielne próby łagodzenia objawów zespołu odstawiennego mogą zakończyć się przedawkowaniem leków. Dlatego też zatrucie alkoholowe należy leczyć w profesjonalnym ośrodku leczenia uzależnień.

Ile trwa odtruwanie i oczyszczanie organizmu z alkoholu?

Czas detoksykacji organizmu uzależniony jest od kilku czynników. W tym znaczeniu niezwykle istotne jest to, jak bardzo zatruty jest organizm, jak długo trwał ciąg alkoholowy, a także w jakim stanie psychicznym i fizycznym znajduje się Pacjent. W niektórych przypadkach wystarczająca jest jednodniowa detoksykacja. Są to przede wszystkim przypadki, kiedy alkohol spożywany był okazjonalnie, weekendowo. Niemniej jednak w przypadku długich ciągów alkoholowych detoks organizmu może trwać nawet kilka dni. W tym czasie nad osobą, która spożyła w nadmiarze alkohol czy nad alkoholikiem powinna czuwać doświadczona kadra, która pomoże w wyeliminowaniu nieprzyjemnych objawów kaca i zespołu abstynencyjnego. Warto jednak wskazać, że oczyszczanie i detoksykacja organizmu z alkoholu zależy również od indywidualnych predyspozycji konkretnej osoby.

Jaka jest cena detoksu poalkoholowego? Poznaj koszt odtrucia alkoholowego

Cena detoksykacji alkoholowej uzależniona jest od stanu pacjenta i działań, jakie należy wdrożyć, by usunąć alkohol z organizmu. U niektórych osób wystarczy jedynie podanie kroplówki i elektrolitów, u innych zaś konieczne może się okazać wdrożenie kompleksowej detoksykacji, która niekiedy może potrwać nawet kilka dni. Z tego powodu nie ma konkretnego cennika, każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Co ważne w prywatnej Klinice Super Detoks w Warszawie na odtrucie alkoholowe mogą zgłosić się pacjenci nie tylko z miejscowości takich jak Marki, Pruszków, Radom, ale z całej Polski. Działamy 24h na dobę zapewniając pacjentom komfort, bezpieczeństwo i anonimowość.

DETOKS
Odtrucia Organizmu

Odtrucia Alkoholowe | Odtrucia po narkotykach | Odtrucia po lekach

Niezależnie od substancji, którą spożyłeś i stanu w którym się znajdujesz! Przyjmiemy Cię! Możesz być pod wpływem wszelkich środków odurzających! Pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h/7.

W Klinice Detoksykacji Super DETOKS pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz leków i dopalaczy. Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Kontakt 24h/7


Klinika Super Detoks Warszawa

Ośrodek Detoksykacji

W malowniczej miejscowości Czersk, pośród lasów i sadów, zlokalizowany jest nasz Ośrodek Detoksykacji. Lokalizacja Ośrodka gwarantuje dyskrecje, ciszę, odpoczynek od zgiełku i gonitwy dnia codziennego. Tutaj naprawdę możesz dojść do siebie i odnaleźć równowagę.
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
Odtrucia Warszawa
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji

Zespół Specjalistów

Nad naszymi pacjentami niezmiernie przez 24h czuwa zespół lekarski, pielęgniarski i terapeutyczny z wieloletnim stażem w dziedzinie leczenia uzależnień i detoksykacji. W trybie pilnym, a także w przypadku innych wskazań pacjenci Ośrodka mogą korzystać z konsultacji specjalistów: psychiatry, psychologa, kardiologa, radiologa, endokrynologa, okulisty, urologa, ginekologa, chirurga, stomatologa oraz wielu innych.

Czytaj Więcej

Twoje Bezpieczeństwo

Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką lekarza w ściśle kontrolowanych warunkach naszej kliniki. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną działjącą w ramach NZOZ MEDJOL wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Czytaj Więcej

Komfortowe Warunki

U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oferujemy - całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski. Gwarantujemy pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Klinika Super Detoks to jedyne takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych oraz dyskretnych warunkach.

Zobacz Zdjęcia

Detoks Warszawa

Skorzystaj ze wsparcia ośrodka!

Zapewniamy profesjonalne leczenie i całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!
Na życzenie możliwy jest transport Pacjenta do kliniki, komfortowym samochodem.

Tysiące zadowolonych Klientów

Zaufanie Klientów oraz nasza wysoka pozycja na rynku Prywatnych Placówek Odwykowych ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia świadczeń medycznych z zakresu detoksykacji, terapii i leczenia uzależnień na najwyższym światowym poziomie.

15 lat

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień!

12930

Skutecznie przeprowadzonych zabiegów detoksu organizmu!

14682

Przeprowadzonych konsultacji terapeutycznych i motywacyjnych!

nr 1

W rankingu Ośrodków Detoksykacji na Mazowszu
© 2018 Klinika Super Detoks Warszawa | Odwyk | Detoks

Zadzwoń - Kontakt 24h