Prywatny Ośrodek Detoksykacji

DETOKS Lekowy

Detoks polekowy stanowi najważniejszy aspekt odtrucia po lekach. W Klinice Super Detoks Warszawa lekarze specjaliści indywidualnie opracowują proces odtrucia organizmu. Dzięki temu czas trwania i metodologia, która stanowi detoks lekowy, dostosowana jest do aktualnego stanu organizmu pacjenta. Odtruwanie lekowe w naszej klinice polega na schodzeniu z przyjmowanych obecnie dawek leków oraz redukcji towarzyszących temu objawów. Opieka lekarska sprawia, że odtruwanie polekowe przebiega w sposób bezpieczny i nie powodujący zbędnych niedogodności.

Detoks Warszawa | Odtrucia Alkoholowe Warszawa | Odtrucia Warszawa

Detoks polekowy Warszawa skutecznie i bezpiecznie - odtrucia po lekach 24h/7

Detoks polekowy Warszawa, odtrucia po lekach

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Detoks polekowy jest długim procesem z uwagi na konieczność stopniowego zmniejszania dawki leku (automatyczne odstawienie leku wprowadza stan zagrożenia zdrowia i życia pacjenta). W związku z tym może ona trwać od tygodnia nawet do kilku miesięcy.

Dokładny czas trwania leczenia określa zespół lekarski. Dzięki opiece lekarza specjalisty oraz całodobowej opiece pielęgniarskiej zapewnione jest bezpieczeństwo i skuteczność odtrucia lekowego.

Mimo, że mało się mówi o uzależnieniu od leków, jest to problem, który dotyka bardzo wiele osób. Leki od których możemy być uzależnienić, są bardzo różne – poczynając od tych nasennych, uspokajających, kończąc na przeciwbólowych.

Niezależnie od tego o jakim rodzaju leków mówimy, nadużywane, zawsze będą miały one negatywny wpływ na prawidłowe działanie naszego organizmu. Leki, które przyjmowane są nałogowo, powodują poważne uszkodzenia naszego organizmu, zaburzają prawidłową pracę narządów wewnętrznych.

Nierzadko też mają one negatywny wpływ na pracę naszej gospodarki hormonalnej.

Odtrucia organizmu - detoks polekowy

Co trzeba wiedzieć? Czy liczy się doświadczenie placówki?

W leczeniu uzależnienia od leków, doświadczenie placówki ma kluczowe znaczenie. Leki bowiem działają w bardzo różny sposób, a dodatkowo trzeba zaznaczyć fakt, że na każdy organizm mogą działać w zupełnie inny sposób.

Stąd też, doświadczenie placówki, będzie miało kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o sposób działania leków na nasz organizm. Nie chodzi tylko i wyłącznie o terapię, która ma na celu pomóc nam pozbyć się chęci sięgania po leki, ale przede wszystkim o zniwelowanie szkód, jakie spowodowały one w naszym organizmie. Wiedza z zakresu szeroko rozumianej farmakologii będzie tutaj podstawą do podjęcia właściwej terapii.

Detoks po lekach w dużej mierze opiera się nie na całkowitym odstawieniu leku, od którego jesteśmy uzależnieni, a na podawaniu pacjentowi coraz to mniejszych dawek takiej substancji. Dodatkowo, podaje się też pacjentom preparaty, które mają na celu skuteczne zlikwidowanie skutków zażywania takich czy innych leków.

Pamiętajmy przede wszystkim o tym, że sam detoks lekowy, nie leczy jednocześnie uzależnienia. W tym celu, potrzebna jest odpowiednio dopasowana terapia psychologiczna. Co więcej, w odróżnieniu od detoksu po narkotykach czy detoksu po alkoholu, detoks polekowy trwa dłużej – z uwagi na proces zmniejszania dawek konkretnych substancji.

Nasz ośrodek zapewnia całodobową opiekę pacjenta, który został poddany detoksowi lekowemu, dzięki czemu, proces ten jest w całości bezpieczny dla jego zdrowia i życia.

Odtrucia organizmu - detoks polekowy

Jak wygląda kwestia dowozu Pacjenta do ośrodka pod Warszawą?

Tak, jak w przypadku detoksu po alkoholu, jak również detoksu po narkotykach, tak i w przypadku detoksu polekowego, zapewniamy bezpłatny i w pełni komfortowy transport pacjentów z okolic Warszawy jak również województwa mazowieckiego. Dysponujemy całodobowym telefonem, z którego osoby chcące się poddać takiej terapii mogą w każdej chwili skorzystać. Wszystkie informacje na temat dowozu pacjenta do Kliniki Super Detoks Warszawa, dostępne są na naszej stronie. Pamiętajmy, że nasze życie jest tylko jedno. Jeśli zatem zaobserwujemy u siebie pierwsze oznaki uzależnienia od leków, warto jest zareagować jak najszybciej. Im wcześniej podejmiemy leczenie, tym większa szansa na skuteczność terapii.

DETOKS
Odtrucia Organizmu

Odtrucia Alkoholowe | Odtrucia po narkotykach | Odtrucia po lekach

Niezależnie od substancji, którą spożyłeś i stanu w którym się znajdujesz! Przyjmiemy Cię! Możesz być pod wpływem wszelkich środków odurzających! Pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h/7.

W Klinice Detoksykacji Super DETOKS pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz leków i dopalaczy. Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Kontakt 24h/7


Klinika Super Detoks Warszawa

Ośrodek Detoksykacji

W malowniczej miejscowości Czersk, pośród lasów i sadów, zlokalizowany jest nasz Ośrodek Detoksykacji. Lokalizacja Ośrodka gwarantuje dyskrecje, ciszę, odpoczynek od zgiełku i gonitwy dnia codziennego. Tutaj naprawdę możesz dojść do siebie i odnaleźć równowagę.
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
Odtrucia Warszawa
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji

Zespół Specjalistów

Nad naszymi pacjentami niezmiernie przez 24h czuwa zespół lekarski, pielęgniarski i terapeutyczny z wieloletnim stażem w dziedzinie leczenia uzależnień i detoksykacji. W trybie pilnym, a także w przypadku innych wskazań pacjenci Ośrodka mogą korzystać z konsultacji specjalistów: psychiatry, psychologa, kardiologa, radiologa, endokrynologa, okulisty, urologa, ginekologa, chirurga, stomatologa oraz wielu innych.

Czytaj Więcej

Twoje Bezpieczeństwo

Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką lekarza w ściśle kontrolowanych warunkach naszej kliniki. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną działjącą w ramach NZOZ MEDJOL wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Czytaj Więcej

Komfortowe Warunki

U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oferujemy - całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski. Gwarantujemy pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Klinika Super Detoks to jedyne takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych oraz dyskretnych warunkach.

Zobacz Zdjęcia

Detoks Warszawa

Skorzystaj ze wsparcia ośrodka!

Zapewniamy profesjonalne leczenie i całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!
Na życzenie możliwy jest transport Pacjenta do kliniki, komfortowym samochodem.

Tysiące zadowolonych Klientów

Zaufanie Klientów oraz nasza wysoka pozycja na rynku Prywatnych Placówek Odwykowych ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia świadczeń medycznych z zakresu detoksykacji, terapii i leczenia uzależnień na najwyższym światowym poziomie.

15 lat

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień!

12930

Skutecznie przeprowadzonych zabiegów detoksu organizmu!

14682

Przeprowadzonych konsultacji terapeutycznych i motywacyjnych!

nr 1

W rankingu Ośrodków Detoksykacji na Mazowszu
© 2018 Klinika Super Detoks Warszawa | Odwyk | Detoks

Zadzwoń - Kontakt 24h