Detoks Lekowy Odtrucia Lekowe

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Odtrucia Warszawa - Detoks Warszawa

Detoks Polekowy Odtrucia po lekach

"W SuperDetoks możesz liczyć na opiekę lekarza, psychologa i pielęgniarki. Przez kompleksowe badania i w zależności od stanu zdrowia, zostanie dla Ciebie dobrana optymalna metoda odtrucia po lekach.“

Ważnym aspektem detoksu po lekach jest także czas trwania i metodologia procesu. Specjaliści SuperDetoks indywidualnie opracowują dla każdego Pacjenta proces odtrucia po lekach, przez co regeneracja organizmu oraz redukcja objawów odstawienia leków odbywają się w sposób bezpieczny i nie powodujący zbędnych niedogodności.

Uzależnienie od leków obejmuje w znacznym stopniu kilka grup leków: środki nasenne, uspokajające, przeciwbólowe, pobudzające a także przeczyszczające. Ryzyko uzależnienia od leków występuje u osób, które z powodu różnych schorzeń takich jak bezsenność, bóle głowy, nerwobóle, stany lęku i niepokoju, depresje, nerwice itd. musiały przyjmować leki wpływające na poprawę nastroju i samopoczucia.

Jedną z najistotniejszych cech uzależnienia od leków jest narastający przymus zażywania i trudności w funkcjonowaniu bez nich. Zmusza to lekomanów do zdobywania pożądanego leku za wszelką cenę. Lekomania powoduje szereg negatywnych zmian w funkcjonowaniu człowieka zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej. Powoduje stopniową degradację psychiczną, umysłową, zaburzenia w funkcjonowaniu mózgu: kłopoty z pamięcią, koncentracją, myśleniem, uczeniem się. Osoba uzależniona coraz gorzej radzi sobie z trudnościami, własnymi emocjami, codziennymi obowiązkami.

Długotrwałe przyjmowanie leków np. uspokajających czy przeciwbólowych może prowadzić do uszkodzenia takich narządów wewnętrznych jak nerki, wątroba oraz różnorodnych zaburzeń ze strony układu nerwowego. Następuje stopniowe wyniszczenie organizmu.Nadużywanie leków wywołuje także często paradoksalne sytuacje takie jak powstanie bezsenności przy długotrwałym używaniu leków nasennych. Podczas częstego przyjmowania leków występuje wzrost tolerancji na zażywany środek. Oznacza to, że wraz z upływem czasu osoba uzależniona potrzebuje coraz większej ilości środka dla osiągnięcia pożądanego efektu.

Niebezpieczeństwa płynące z lekomanii dotyczą zarówno negatywnego wpływu zażywanych w dużych dawkach leków jak i występujących miedzy różnymi lekami interakcji. Stosowanie różnych środków jednocześnie może skutkować niebezpiecznymi dla zdrowia powikłaniami włącznie z utrudnieniem rozpoznania poważnych chorób i opóźnieniem właściwego leczenia. Szczególnie prawdopodobne jest to w przypadku nadużywania środków przeciwbólowych, które mogą usuwać objawy różnych chorób.

Zespół Specjalistów

Zespół Specjalistów

Nad naszymi pacjentami niezmiernie przez 24h czuwa zespół lekarski, pielęgniarski i terapeutyczny z wieloletnim stażem w dziedzinie leczenia uzależnień i detoksykacji. W trybie pilnym, a także w przypadku innych wskazań pacjenci Ośrodka mogą korzystać z konsultacji specjalistów: psychiatry, psychologa, kardiologa, radiologa, endokrynologa, okulisty, urologa, ginekologa, chirurga, stomatologa oraz wielu innych.

Zespół Kliniki
Twoje Bezpieczeństwo

Twoje Bezpieczeństwo

Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką lekarza w ściśle kontrolowanych warunkach naszej kliniki. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną działjącą w ramach NZOZ MEDJOL wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095. Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki - dzięki temu jesteśmy w stanie przyjmować Pacjętów będących pod wpływem wszelkich środków psychoaktywnych. Gwarantujemy bezpieczną i sprawdzoną procedurę medyczną oraz stosowną intymność podczas udzielania świadczeń medycznych.

Komfortowe Warunki Kliniki

Komfortowe Warunki Kliniki

U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oferujemy - całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski. Gwarantujemy pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Klinika Super Detoks to jedyne takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych oraz dyskretnych warunkach.

1
3
2
Galeria 3
Galeria 4

Drukuj E-mail

Ośrodek Detoksykacji - Oferowane Świadczenia Medyczne


Gwarantujemy:

 • Bezpieczeństwo

  Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną NZOZ wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

 • Specjaliści

  Nasz zespół stanowią lekarze różnych specjalizacji w tym anestezjolodzy, toksykolodzy, psychiatrzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Dowozimy pacjentów

  Na życzenie możliwy jest transport komfortowym samochodem przy zachowaniu pełnej dyskrecji

 • Wysokie Standardy

  Lata doświadczenia i wykwalifikowana kadra są gwarantem naszej skuteczności, a jej dowodem – tysiące zdrowych pacjentów i liczne certyfikaty.

 • Dostępność 24h

  Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować

 • Kompleksowe Badania

  Szczegółowa diagnostyka, wykonywana przez certyfikowane laboratorium pozwala lekarzowi na opracowanie indywidualnej procedury detoksu.

 • Pilne Świadczenia

  Jako jedyni w Polsce przyjmujemy Klientów znajdujących się pod wpływem wszelkich środków odurzających.

 • Komfortowe warunki

  Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie nie tylko pierwszym krokiem ku trzeźwości, ale także szansą na wyciszenie i pełen relaks.

 • 100% anonimowości

  Dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i spokój pacjentom naszego ośrodka.

  Prywatna klinika detoksykacji 24h/7

  Zapewniamy profesjonalne leczenie i całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!
  Na życzenie możliwy jest transport Pacjenta do kliniki, komfortowym samochodem - GRATIS do 50km!