Prywatny Ośrodek Detoksykacji

DETOKS Narkotykowy

Dzięki szczegółowej ocenie stanu zdrowia Pacjenta i wiedzy na temat narkotyku obecnego w organizmie, lekarze Kliniki Super Detoks Warszawa indywidualnie dobierają odpowiedni program detoksu po narkotykach!

Detoks Warszawa | Odtrucia Alkoholowe Warszawa | Odtrucia Warszawa

Detoks narkotykowy Warszawa. Bezpieczne i sprawdzone metody odtrucia po narkotykach 24h/7

Detoks narkotykowy Warszawa, odtrucia po narkotykach

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zażywanie narkotyków, niezależnie od tego o jakim ich rodzaju mówimy, zawsze będzie miało poważne w skutkach konsekwencje dla naszego organizmu.

Przeprowadzenie detoksu po narkotykach, zawsze wiąże się z rozpoczęciem kompleksowego badania pacjenta. Następnie, przy wsparciu naszych lekarzy specjalistów, rozpoczyna się proces całkowitego oczyszczenia organizmu z substancji toksycznych, czyli detoks narkotykowy. To dwa, najważniejsze etapy, które są kluczowe do skutecznego przeprowadzenia kuracji ponarkotykowej.

W Klinice Super Detoks Warszawa, zapewniamy pełne bezpieczeństwo pacjentom, jak również dobieramy indywidualne metody leczenia uzależnienia od narkotyków.

Przed przystąpieniem do detoksu po narkotykach w Klinice Super Detoks Warszawa, przeprowadzany jest wywiad medyczny. Jego głównym celem jest wykrycie ewentualnych przeciwwskazań i problemów zdrowotnych, które trzeba uwzględnić w trakcie procesu odtruwania. Do badania uzupełniającego, poprzedzającego przystąpienie do detoksu, przeprowadzamy podstawowe badanie krwi.

Lekarze specjaliści naszej Kliniki przeprowadzają również szczegółową diagnostykę - badania EKG, ocenę psychologiczną i neuropsychologiczną, oraz ocenę podstawowych narządów i układów Pacjenta. Dzięki ocenie stanu zdrowia osoby uzależnionej od narkotyków i wiedzy na temat narkotyku obecnego w organizmie, indywidualnie dobieramy odpowiedni program detoksykacji po narkotykach.

Odtrucia organizmu - detoks narkotykowy

Co trzeba wiedzieć? Jak narkotyki wpływają na organizm? Dlaczego detoks po narkotykach jest taki ważny?

Uzależnienie od narkotyków powoduje poważne konsekwencje dla naszego zdrowia i życia. Osłabienie układu odpornościowego, ryzyko zakażenia wirusem HIV, problemy z prawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego, to tylko niektóre z konsekwencji, które grożą nam w przypadku uzależnienia się od tego rodzaju substancji.

To, co jest zdecydowanie najtrudniejsze, jeśli chodzi o skuteczne przeprowadzenie detoksykacji narkotykowej, to skutki odstawienia substancji, od której jesteśmy uzależnieni. Detoks narkotykowy, ma na celu możliwie jak największe ich zniwelowanie, jak również przywrócenie właściwego funkcjonowania organizmu osoby uzależnionej. Jest to jednak możliwe tylko i wyłącznie przy wsparciu medycznym – a takie oferuje Klinika Super Detoks Warszawa.

Nadrzędnym celem detoksu narkotykowego, jest całkowite zniwelowanie psychicznej chęci sięgnięcia po narkotyki przez osobę uzależnioną.

Odtrucia organizmu - detoks narkotykowy

W jaki sposób są przeprowadzane odtrucia narkotykowe w Klinice Super Detoks Warszawa?

To, co z całą pewnością wyróżnia Klinike Super Detoks Warszawa, to niezwykle indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dobieramy odpowiednie metody leczenia – zarówno te związane z terapią farmakologiczną, jak również terapeutyczną. Podstawą do ich doboru, jest przede wszystkim wykonanie szeregu kompleksowych badań pacjenta tuż po jego przybyciu do naszej kliniki.

W żaden sposób nie jesteśmy w stanie określić konkretnych ram czasowych, które będą potrzebne do całkowitego przeprowadzenia skutecznego detoksu po narkotykach, ponieważ zależny jest on od wielu, niezwykle indywidualnych czynników. Szacuje się jednak, że detoks narkotykowy trwa około dwóch tygodni, jednak jeśli mamy do czynienia z uzależnieniem od opiatów – może on trwać nawet 3 tygodnie lub miesiąc.

Poza leczeniem farmakologicznym, niezwykle ważnym elementem detoksu po narkotykach, jest wsparcie terapeutyczne, które nasz ośrodek także zapewnia swoim pacjentom. Celem terapii jest przede wszystkim wyzbycie się przez osobę uzależnioną potrzeby sięgnięcia po narkotyk.

Odtrucia organizmu - detoks narkotykowy

Kto powinien zdecydować się na detoks po narkotykach w Klinice Super Detoks Warszawa?

Jeśli zauważyłeś, że zdarza Ci się coraz częściej sięgać po narkotyki, nie potrafisz sobie wyobrazić tygodnia bez ich zażycia, to znak, że możesz być już od nich uzależniony. Jeśli tylko zauważysz takie znaki w swoim zachowaniu, jak najszybciej powinieneś zgłosić się po pomoc do naszego Ośrodka Leczenia Uzależnień. Miej na uwadze przede wszystkim to, jak poważne skutki dla Twojego zdrowia i życia może mieć zażywanie narkotyków.

Odtrucia organizmu - detoks narkotykowy

Jak wygląda kwestia dowozu pacjenta do Kliniki Super Detoks Warszawa?

Kluczową kwestią, jeśli chodzi o działanie Ośrodka pod Warszawą jest to, że nie ma tutaj rejonizacji. Oznacza to, że pacjenci z całej Polski jak również z zagranicy, mogą korzystać z usług świadczonych przez nasz Ośrodek.

Dla pacjentów z okolic Warszawy oraz tym, zamieszkałym w obrębie województwa mazowieckiego, zapewniamy dowóz do Ośrodka. Jeśli zatem czujesz, że potrzebujesz pomocy w walce ze swoim uzależnieniem od narkotyków – nie zwlekaj. Już dziś skontaktuj się z nami – telefonicznie lub mailowo.

Detoks po narkotykach jest świadczony przez Klinike Super Detoks Warszawa na terenie Prywatnego Ośrodka Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy!

Zapewniamy transport Pacjentom przebywającym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.

Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Półtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.

DETOKS
Odtrucia Organizmu

Odtrucia Alkoholowe | Odtrucia po narkotykach | Odtrucia po lekach

Niezależnie od substancji, którą spożyłeś i stanu w którym się znajdujesz! Przyjmiemy Cię! Możesz być pod wpływem wszelkich środków odurzających! Pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h/7.

W Klinice Detoksykacji Super DETOKS pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz leków i dopalaczy. Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Kontakt 24h/7


Klinika Super Detoks Warszawa

Ośrodek Detoksykacji

W malowniczej miejscowości Czersk, pośród lasów i sadów, zlokalizowany jest nasz Ośrodek Detoksykacji. Lokalizacja Ośrodka gwarantuje dyskrecje, ciszę, odpoczynek od zgiełku i gonitwy dnia codziennego. Tutaj naprawdę możesz dojść do siebie i odnaleźć równowagę.
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
Odtrucia Warszawa
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji

Zespół Specjalistów

Nad naszymi pacjentami niezmiernie przez 24h czuwa zespół lekarski, pielęgniarski i terapeutyczny z wieloletnim stażem w dziedzinie leczenia uzależnień i detoksykacji. W trybie pilnym, a także w przypadku innych wskazań pacjenci Ośrodka mogą korzystać z konsultacji specjalistów: psychiatry, psychologa, kardiologa, radiologa, endokrynologa, okulisty, urologa, ginekologa, chirurga, stomatologa oraz wielu innych.

Czytaj Więcej

Twoje Bezpieczeństwo

Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką lekarza w ściśle kontrolowanych warunkach naszej kliniki. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną działjącą w ramach NZOZ MEDJOL wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Czytaj Więcej

Komfortowe Warunki

U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oferujemy - całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski. Gwarantujemy pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Klinika Super Detoks to jedyne takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych oraz dyskretnych warunkach.

Zobacz Zdjęcia

Detoks Warszawa

Skorzystaj ze wsparcia ośrodka!

Zapewniamy profesjonalne leczenie i całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!
Na życzenie możliwy jest transport Pacjenta do kliniki, komfortowym samochodem.

Tysiące zadowolonych Klientów

Zaufanie Klientów oraz nasza wysoka pozycja na rynku Prywatnych Placówek Odwykowych ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia świadczeń medycznych z zakresu detoksykacji, terapii i leczenia uzależnień na najwyższym światowym poziomie.

15 lat

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień!

12930

Skutecznie przeprowadzonych zabiegów detoksu organizmu!

14682

Przeprowadzonych konsultacji terapeutycznych i motywacyjnych!

nr 1

W rankingu Ośrodków Detoksykacji na Mazowszu
© 2018 Klinika Super Detoks Warszawa | Odwyk | Detoks

Zadzwoń - Kontakt 24h