Prywatny Ośrodek Detoksykacji

DETOKS Narkotykowy

Dzięki szczegółowej ocenie stanu zdrowia Pacjenta i wiedzy na temat narkotyku obecnego w organizmie, lekarze Kliniki Super Detoks Warszawa indywidualnie dobierają odpowiedni program detoksu po narkotykach!

Detoks Warszawa | Odtrucia Alkoholowe Warszawa | Odtrucia Warszawa

Detoks narkotykowy Warszawa. Bezpieczne i sprawdzone metody odtrucia po narkotykach 24h/7

Detoks narkotykowy Warszawa, odtrucia po narkotykach

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Zażywanie narkotyków, niezależnie od tego o jakim ich rodzaju mówimy, zawsze będzie miało poważne w skutkach konsekwencje dla naszego organizmu.

Przeprowadzenie detoksu po narkotykach, zawsze wiąże się z rozpoczęciem kompleksowego badania pacjenta. Następnie, przy wsparciu naszych lekarzy specjalistów, rozpoczyna się proces całkowitego oczyszczenia organizmu z substancji toksycznych, czyli detoks narkotykowy. To dwa, najważniejsze etapy, które są kluczowe do skutecznego przeprowadzenia kuracji ponarkotykowej.

W Klinice Super Detoks Warszawa, zapewniamy pełne bezpieczeństwo pacjentom, jak również dobieramy indywidualne metody leczenia uzależnienia od narkotyków.

Przed przystąpieniem do detoksu po narkotykach w Klinice Super Detoks Warszawa, przeprowadzany jest wywiad medyczny. Jego głównym celem jest wykrycie ewentualnych przeciwwskazań i problemów zdrowotnych, które trzeba uwzględnić w trakcie procesu odtruwania. Do badania uzupełniającego, poprzedzającego przystąpienie do detoksu, przeprowadzamy podstawowe badanie krwi.

Lekarze specjaliści naszej Kliniki przeprowadzają również szczegółową diagnostykę - badania EKG, ocenę psychologiczną i neuropsychologiczną, oraz ocenę podstawowych narządów i układów Pacjenta. Dzięki ocenie stanu zdrowia osoby uzależnionej od narkotyków i wiedzy na temat narkotyku obecnego w organizmie, indywidualnie dobieramy odpowiedni program detoksykacji po narkotykach.

Detoks narkotykowy

Co trzeba wiedzieć? Jak narkotyki wpływają na organizm? Dlaczego detoks po narkotykach jest taki ważny?

Uzależnienie od narkotyków powoduje poważne konsekwencje dla naszego zdrowia i życia. Osłabienie układu odpornościowego, ryzyko zakażenia wirusem HIV, problemy z prawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego, to tylko niektóre z konsekwencji, które grożą nam w przypadku uzależnienia się od tego rodzaju substancji.

To, co jest zdecydowanie najtrudniejsze, jeśli chodzi o skuteczne przeprowadzenie detoksykacji organizmu z narkotyków, to skutki odstawienia substancji, od której chory jest uzależniony. Detox narkotykowy, ma na celu możliwie jak największe ich zniwelowanie, jak również przywrócenie właściwego funkcjonowania organizmu osoby uzależnionej. Jest to jednak możliwe tylko i wyłącznie przy wsparciu medycznym – a takie oferuje prywatna Klinika Super Detoks Warszawa. Na czym zatem polega detoksykacja narkotykowa? Jak wygląda odtrucie narkotykowe? Jak długo trwa detox narkotykowy?

Co to jest detoks narkotykowy?

Narkotyki stanowią substancje psychoaktywne, których działanie wywiera duży wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Długotrwałe ich zażywanie wiąże się z powstaniem silnego uzależnienia fizycznego i psychicznego. Z tego powodu wynikiem odstawienia narkotyków jest wystąpienie objawów zespołu abstynencyjnego. Pojawiają się wówczas nieprzyjemne objawy, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Niepokój, dreszcze, nudności i wymioty, bóle głowy czy biegunka powodują, że narkoman chce wyeliminować symptomy, co możliwe jest poprzez przyjęcie kolejnych dawek narkotyku. Jedynym rozwiązaniem jest wówczas detoksykacja narkotykowa organizmu. Detox narkotykowy to odtruwanie organizmu z substancji psychoaktywnych zawartych w narkotykach. Detoksykacja po narkotykach jest procesem medycznym, który umożliwia zminimalizowanie nieprzyjemnych skutków psychicznych i fizycznych pojawiających się po odstawieniu narkotyków, ale również uzupełnienie poziomu płynów, witamin oraz soli mineralnych w organizmie, który został wyniszczony przez toksyny. Nadrzędnym celem detoksu narkotykowego, jest całkowite zniwelowanie psychicznej chęci sięgnięcia po narkotyki przez osobę uzależnioną.

Jak wygląda i na czym polega detoks narkotykowy?

Przeprowadzenie detoksu po narkotykach zawsze wiąże się z rozpoczęciem kompleksowego badania pacjenta. Następnie, przy wsparciu naszych lekarzy specjalistów, rozpoczyna się proces całkowitego oczyszczenia organizmu z substancji toksycznych, czyli detoks narkotykowy. To dwa, najważniejsze etapy, które są kluczowe do skutecznego przeprowadzenia kuracji ponarkotykowej.

W Klinice Super Detoks Warszawa zapewniamy pełne bezpieczeństwo pacjentom, jak również dobieramy indywidualne metody leczenia uzależnienia od narkotyków, w tym również odpowiedni dobór leków. Dzięki czemu detoksykacja narkotykowa jest skuteczna i bezpieczna..

Przed przystąpieniem do detoksu po narkotykach w prywatnej Klinice Super Detoks Warszawa, przeprowadzany jest wywiad medyczny. Jego głównym celem jest wykrycie ewentualnych przeciwwskazań i problemów zdrowotnych, które trzeba uwzględnić w trakcie procesu odtruwania. Do badania uzupełniającego, poprzedzającego przystąpienie do detoksu, przeprowadzamy podstawowe badanie krwi. Lekarze specjaliści naszej Kliniki przeprowadzają również szczegółową diagnostykę - badania EKG, ocenę psychologiczną i neuropsychologiczną, oraz ocenę podstawowych narządów i układów Pacjenta. Dzięki ocenie stanu zdrowia osoby uzależnionej od narkotyków i wiedzy na temat narkotyku obecnego w organizmie, indywidualnie dobieramy odpowiedni program detoksykacji po narkotykach i leki objawowe, które są konieczne do detoksu organizmu, gdyż pomagają przetrwać najtrudniejszy okres dla uzależnionego organizmu.

Ile trwa detoks po narkotykach?

Ile czasu organizm oczyszcza się z narkotyków? Określenie jednoznacznych ram czasowych odtrucia organizmu po narkotykach jest niezwykle trudne, a nawet niemożliwe. Okazuje się, że nawet specjaliści w żaden sposób nie są w stanie określić konkretnych ram czasowych, które będą potrzebne do całkowitego przeprowadzenia skutecznego detoksu po narkotykach. Detoks od narkotyków bowiem uzależniony jest od wielu, niezwykle indywidualnych czynników. Szacuje się jednak, że detoks narkotykowy trwa około dwóch tygodni, jednak jeśli mamy do czynienia z uzależnieniem od opiatów – może on trwać nawet 3 tygodnie lub miesiąc. Warto jednak podkreślić, że odtruwanie po narkotykach stanowi indywidualną kwestię zdolności organizmu do regeneracji.

Gdzie przeprowadzić detoksykację narkotykową?

Próby samodzielnego odtrucia po narkotykach nie są skuteczne, odstawienie narkotyków utrudniają bowiem przykre dolegliwości zespołu odstawiennego. Dlatego jedyną szansą jest prywatny detoks dla narkomanów w profesjonalnym ośrodku leczenia uzależnień, jakim jest Klinika Super Detoks Warszawa.

To, co z całą pewnością wyróżnia Klinikę Super Detoks Warszawa, to niezwykle indywidualne podejście do każdego Pacjenta. W każdym przypadku dobierane są odpowiednie metody leczenia – zarówno te związane z terapią farmakologiczną, jak również terapeutyczną. Podstawą do ich doboru, jest przede wszystkim wykonanie szeregu kompleksowych badań pacjenta tuż po jego przybyciu do naszej kliniki.

Detoks po narkotykach jest świadczony przez Klinikę Super Detoks Warszawa na terenie Prywatnego Ośrodka Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów nie tylko z województwa mazowieckiego, ale też z całej Polski i z zagranicy!

Dla pacjentów z okolic Warszawy oraz tym, zamieszkałym w obrębie województwa mazowieckiego, zapewniamy dowóz do Kliniki. Jeśli zatem czujesz, że potrzebujesz pomocy w walce ze swoim uzależnieniem od narkotyków – nie zwlekaj. Już dziś skontaktuj się z nami – telefonicznie lub mailowo.

Zapewniamy transport Pacjentom przebywającym w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.

Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka obejmuje między innymi rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Pułtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.

Cena detoksu narkotykowego

Cena detoksu organizmu po narkotykach uzależniona jest od stanu pacjenta i działań, które należy wdrożyć, by odtruć organizm. Warto również wskazać, że odtrucie narkotykowe to pierwszy etap w walce z nałogiem. Konieczne jest również podjęcie terapii uzależnień Poza leczeniem farmakologicznym, niezwykle ważnym elementem detoksu po narkotykach, jest wsparcie terapeutyczne, które nasz ośrodek także zapewnia swoim Pacjentom. Celem terapii jest przede wszystkim wyzbycie się przez osobę uzależnioną potrzeby sięgnięcia po narkotyk.

DETOKS
Odtrucia Organizmu

Odtrucia Alkoholowe | Odtrucia po narkotykach | Odtrucia po lekach

Niezależnie od substancji, którą spożyłeś i stanu w którym się znajdujesz! Przyjmiemy Cię! Możesz być pod wpływem wszelkich środków odurzających! Pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h/7.

W Klinice Detoksykacji Super DETOKS pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz leków i dopalaczy. Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Kontakt 24h/7


Klinika Super Detoks Warszawa

Ośrodek Detoksykacji

W malowniczej miejscowości Czersk, pośród lasów i sadów, zlokalizowany jest nasz Ośrodek Detoksykacji. Lokalizacja Ośrodka gwarantuje dyskrecje, ciszę, odpoczynek od zgiełku i gonitwy dnia codziennego. Tutaj naprawdę możesz dojść do siebie i odnaleźć równowagę.
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
Odtrucia Warszawa
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji

Zespół Specjalistów

Nad naszymi pacjentami niezmiernie przez 24h czuwa zespół lekarski, pielęgniarski i terapeutyczny z wieloletnim stażem w dziedzinie leczenia uzależnień i detoksykacji. W trybie pilnym, a także w przypadku innych wskazań pacjenci Ośrodka mogą korzystać z konsultacji specjalistów: psychiatry, psychologa, kardiologa, radiologa, endokrynologa, okulisty, urologa, ginekologa, chirurga, stomatologa oraz wielu innych.

Czytaj Więcej

Twoje Bezpieczeństwo

Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką lekarza w ściśle kontrolowanych warunkach naszej kliniki. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną działjącą w ramach NZOZ MEDJOL wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Czytaj Więcej

Komfortowe Warunki

U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oferujemy - całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski. Gwarantujemy pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Klinika Super Detoks to jedyne takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych oraz dyskretnych warunkach.

Zobacz Zdjęcia

Detoks Warszawa

Skorzystaj ze wsparcia ośrodka!

Zapewniamy profesjonalne leczenie i całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!
Na życzenie możliwy jest transport Pacjenta do kliniki, komfortowym samochodem.

Tysiące zadowolonych Klientów

Zaufanie Klientów oraz nasza wysoka pozycja na rynku Prywatnych Placówek Odwykowych ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia świadczeń medycznych z zakresu detoksykacji, terapii i leczenia uzależnień na najwyższym światowym poziomie.

15 lat

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień!

12930

Skutecznie przeprowadzonych zabiegów detoksu organizmu!

14682

Przeprowadzonych konsultacji terapeutycznych i motywacyjnych!

nr 1

W rankingu Ośrodków Detoksykacji na Mazowszu
© 2018 Klinika Super Detoks Warszawa | Odwyk | Detoks

Zadzwoń - Kontakt 24h