Detoks Warszawa | Odtrucia Alkoholowe Warszawa | Odtrucia Warszawa

Jak rozpoznać zatrucie alkoholowe?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Skutki picia alkoholu to zazwyczaj kwestia indywidualna. Ta sama ilość wysokoprocentowego trunku u jednej osoby skutkuje lekką suchością w ustach następnego dnia, natomiast u innej poczuciem, jakby zstąpiła do ostatniego kręgu piekła. Jednak czasami objawy nasilają się i wówczas nie jest to już "niewinny" kac. Możliwe, że mamy wówczas do czynienia z zatruciem alkoholowym.

Kac czy zatrucie?

detoks alkoholowyNiestety, nie można jednoznacznie określić i rozgraniczyć "syndromu dnia poprzedniego" od poważnego zatrucia etanolem. Ten związek chemiczny bardzo szybko wchłania się z przewodu pokarmowego oraz silnie oddziałuje na organizm. W zależności od rodzaju trunku, tempa picia, jak również jedzenia spożywanego w trakcie, stopień zatrucia, a także jego objawy mogą się różnić. W skrócie można powiedzieć, że kac to naturalna konsekwencja nadużycia alkoholu, ale niekoniecznie oznacza zatrucie nim. Jednak z całą stanowczością należy podkreślić — w żadnym wypadku nie należy bagatelizować objawów i w razie czego — zdecydować się na odtruwanie po alkoholu. Zazwyczaj wyodrębnia się cztery rodzaje zatrucia. Pierwszy charakteryzuje się dużą nadpobudliwością ruchową, bełkotaniem oraz problemem z utrzymaniem równowago. W przypadku drugiego stopnia dochodzi do przyspieszonej akcji serca, a także możliwej krótkotrwałej utraty świadomości. Trzeci stopień rozpoznaje się po niemożności kontroli swojego zachowania oraz fizjologii, a także zdecydowanie mniejszej wrażliwości na ból. Przy czwartym stopniu może wystąpić hipotermia, kłopoty z oddychaniem, a nawet śpiączka. Im szybciej zareagujemy na niepokojące objawy i rozpoczniemy odtrucie alkoholowe, tym lepiej dla zdrowia.

Domowe sposoby czy profesjonalne leczenie?

odtruwanie po alkoholuW sieci znajdziemy mnóstwo porad dotyczących leczenia kaca. Nierzadko możemy się również natknąć na solucje dotyczące tego, co zrobić, aby nieprzyjemne skutki picia alkoholu zniwelować jeszcze przed rozpoczęciem konsumpcji. O ile lekki, niewinny kac, objawiający się bólem głowy i suchością w ustach da się zaleczyć medykamentami bez recepty, sokiem z ogórków kiszonych oraz kilkoma litrami wody, to ze wszystkimi niepokojącymi stanami powinniśmy oddać się natychmiast pod opiekę specjalistów. Odtrucia alkoholowe, przeprowadzane pod okiem fachowych lekarzy, kontrolujących prawidłowy przebieg oczyszczania organizmu z trucizny to o wiele lepszy a przede wszystkim bezpieczniejszy pomysł niż działanie na własną rękę.

Najlepszym sposobem na ochronę przed zatruciem alkoholowym nie są porady wyczytane w internecie, a umiar połączony ze zdrowym rozsądkiem, którym będziemy się kierować podczas spożywania wysokoprocentowych napojów. Jeśli jednak przydarzy się nam taki problem, to nie warto zwlekać, jak najszybciej oddając się w ręce profesjonalistów. Wówczas mamy pewność, że szybko oraz pewnie staniemy na nogi, w przenośni i dosłownie.

DETOKS
Odtrucia Organizmu

Odtrucia Alkoholowe | Odtrucia po narkotykach | Odtrucia po lekach

Niezależnie od substancji, którą spożyłeś i stanu w którym się znajdujesz! Przyjmiemy Cię! Możesz być pod wpływem wszelkich środków odurzających! Pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h/7.

W Klinice Detoksykacji Super DETOKS pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz leków i dopalaczy. Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Kontakt 24h/7


Klinika Super Detoks Warszawa

Ośrodek Detoksykacji

W malowniczej miejscowości Czersk, pośród lasów i sadów, zlokalizowany jest nasz Ośrodek Detoksykacji. Lokalizacja Ośrodka gwarantuje dyskrecje, ciszę, odpoczynek od zgiełku i gonitwy dnia codziennego. Tutaj naprawdę możesz dojść do siebie i odnaleźć równowagę.
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
Odtrucia Warszawa
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji

Zespół Specjalistów

Nad naszymi pacjentami niezmiernie przez 24h czuwa zespół lekarski, pielęgniarski i terapeutyczny z wieloletnim stażem w dziedzinie leczenia uzależnień i detoksykacji. W trybie pilnym, a także w przypadku innych wskazań pacjenci Ośrodka mogą korzystać z konsultacji specjalistów: psychiatry, psychologa, kardiologa, radiologa, endokrynologa, okulisty, urologa, ginekologa, chirurga, stomatologa oraz wielu innych.

Czytaj Więcej

Twoje Bezpieczeństwo

Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką lekarza w ściśle kontrolowanych warunkach naszej kliniki. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną działjącą w ramach NZOZ MEDJOL wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Czytaj Więcej

Komfortowe Warunki

U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oferujemy - całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski. Gwarantujemy pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Klinika Super Detoks to jedyne takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych oraz dyskretnych warunkach.

Zobacz Zdjęcia

Detoks Warszawa

Skorzystaj ze wsparcia ośrodka!

Zapewniamy profesjonalne leczenie i całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!
Na życzenie możliwy jest transport Pacjenta do kliniki, komfortowym samochodem.

Tysiące zadowolonych Klientów

Zaufanie Klientów oraz nasza wysoka pozycja na rynku Prywatnych Placówek Odwykowych ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia świadczeń medycznych z zakresu detoksykacji, terapii i leczenia uzależnień na najwyższym światowym poziomie.

15 lat

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień!

12930

Skutecznie przeprowadzonych zabiegów detoksu organizmu!

14682

Przeprowadzonych konsultacji terapeutycznych i motywacyjnych!

nr 1

W rankingu Ośrodków Detoksykacji na Mazowszu
© 2018 Klinika Super Detoks Warszawa | Odwyk | Detoks

Zadzwoń - Kontakt 24h