Detoks Warszawa | Odtrucia Alkoholowe Warszawa | Odtrucia Warszawa

Każdy zasługuje na wyjście z alkoholizmu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Panująca w Polsce tak zwana "kultura picia" niesie ze sobą wiele problemów. Odmówienie wypicia alkoholu wiąże się niestety często z wykluczeniem z towarzystwa, przez co mnóstwo osób pije nawet wtedy, gdy nie ma na to ochoty. Picie bez okazji, zazwyczaj w zatrważających ilościach sprawia, że wielu ludzi uzależnia się od alkoholu i sukcesywnie niszczy swoje życie. W takich sytuacjach nie pomogą uzależnionemu publiczne ośrodki, wymagające trzeźwości od pacjentów. Dla wielu alkoholików, którzy nie mają już siły by samodzielnie walczyć z nałogiem, ostatnią deską ratunku staje się odtrucie alkoholowe w profesjonalnym ośrodku.

Każdy zasługuje na pomoc

odtruwanieOptymizm antropologiczny polega na wierze w szczere intencje ludzi i ich potencjał do czynienia dobra - ludzie oczywiście popełniają błędy, jednak nie są one najczęściej podyktowane złośliwością, lecz zagubieniem w życiu. Prawdziwi profesjonaliści nie oceniają ich, tylko pomagają, mając świadomość, że dla każdego jest nadzieja - tylko dzięki takiej postawie można pomóc osobom uzależnionym od alkoholu, które często trafiają do ośrodka w strasznym stanie. Odtruwanie alkoholowe bywa bardzo trudne, leczona osoba może być agresywna pod wpływem trunków oraz czasami łączonych z nimi innych używek. Personel musi koniecznie zdawać sobie sprawę z zagrożenia i być przygotowanym na różne scenariusze. Detoks pod okiem takich specjalistów jest wielką szansą na wyjście z nałogu, a na pewno przynajmniej uda się dzięki niemu dobrze oczyścić organizm.

Odpowiednie warunki do wypoczynku

detoksGdy odtruwanie dobiegnie już końca, proces wychodzenia z nałogu wcale nie jest ukończony. Dopiero teraz pacjenta czeka prawdziwa próba charakteru. Nie pozostanie on jednak sam z myślami podczas terapii w ośrodku. Gdy tylko będzie on tego potrzebował, zawsze czeka na niego psychoterapeuta i pomocny personel. Warto zwrócić uwagę również na to, że leczenie powinno przebiegać w spokojnej okolicy, gdzie na łonie natury chory będzie mógł odpoczywać. Trzeba czasu by odmienić całe swoje życie, dlatego to pacjent decyduje, czy na pewno jest gotów do opuszczenia ośrodka.


Pomoc fachowców bywa bardzo pomocna, zwłaszcza w tak istotnej kwestii jak pozbywanie się toksyn z organizmu, a później walce z alkoholizmem. Osoby które decydują się na pracę w profesjonalnych ośrodkach detoksykacji powinny być wyjątkowo empatyczne i mieć łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, którzy w danym momencie naprawdę potrzebują zrozumienia ze strony drugiego człowieka. Odtrucia alkoholowe zawsze muszą być wykonywane w obecności najlepszych lekarzy oraz pielęgniarek, na szczęście znalezienie właściwego ośrodka przestaje być dzisiaj szczególnie trudnym zadaniem, a skuteczna terapia to już nie marzenie, tylko rzeczywistość.

DETOKS
Odtrucia Organizmu

Odtrucia Alkoholowe | Odtrucia po narkotykach | Odtrucia po lekach

Niezależnie od substancji, którą spożyłeś i stanu w którym się znajdujesz! Przyjmiemy Cię! Możesz być pod wpływem wszelkich środków odurzających! Pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h/7.

W Klinice Detoksykacji Super DETOKS pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz leków i dopalaczy. Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Kontakt 24h/7


Klinika Super Detoks Warszawa

Ośrodek Detoksykacji

W malowniczej miejscowości Czersk, pośród lasów i sadów, zlokalizowany jest nasz Ośrodek Detoksykacji. Lokalizacja Ośrodka gwarantuje dyskrecje, ciszę, odpoczynek od zgiełku i gonitwy dnia codziennego. Tutaj naprawdę możesz dojść do siebie i odnaleźć równowagę.
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
Odtrucia Warszawa
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji

Zespół Specjalistów

Nad naszymi pacjentami niezmiernie przez 24h czuwa zespół lekarski, pielęgniarski i terapeutyczny z wieloletnim stażem w dziedzinie leczenia uzależnień i detoksykacji. W trybie pilnym, a także w przypadku innych wskazań pacjenci Ośrodka mogą korzystać z konsultacji specjalistów: psychiatry, psychologa, kardiologa, radiologa, endokrynologa, okulisty, urologa, ginekologa, chirurga, stomatologa oraz wielu innych.

Czytaj Więcej

Twoje Bezpieczeństwo

Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką lekarza w ściśle kontrolowanych warunkach naszej kliniki. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną działjącą w ramach NZOZ MEDJOL wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Czytaj Więcej

Komfortowe Warunki

U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oferujemy - całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski. Gwarantujemy pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Klinika Super Detoks to jedyne takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych oraz dyskretnych warunkach.

Zobacz Zdjęcia

Detoks Warszawa

Skorzystaj ze wsparcia ośrodka!

Zapewniamy profesjonalne leczenie i całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!
Na życzenie możliwy jest transport Pacjenta do kliniki, komfortowym samochodem.

Tysiące zadowolonych Klientów

Zaufanie Klientów oraz nasza wysoka pozycja na rynku Prywatnych Placówek Odwykowych ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia świadczeń medycznych z zakresu detoksykacji, terapii i leczenia uzależnień na najwyższym światowym poziomie.

15 lat

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień!

12930

Skutecznie przeprowadzonych zabiegów detoksu organizmu!

14682

Przeprowadzonych konsultacji terapeutycznych i motywacyjnych!

nr 1

W rankingu Ośrodków Detoksykacji na Mazowszu
© 2018 Klinika Super Detoks Warszawa | Odwyk | Detoks

Zadzwoń - Kontakt 24h