Detoks Warszawa | Odtrucia Alkoholowe Warszawa | Odtrucia Warszawa

Wychodzenie z nałogu - możliwe objawy odstawienia alkoholu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wiele osób nie rozumie tego, że alkoholizm jest chorobą psychiczną, która wymaga specjalistycznego leczenia i wielkiego wsparcia ze strony najbliższych. Niestety najczęściej bywa tak, że ludzie cierpiący na chorobę alkoholową spychani są na margines społeczeństwa i nie mają tak naprawdę najmniejszych szans na pozbycie się problemu. Zdarza się też, że alkoholik jest na tyle agresywny, iż nawet rodzina nie jest już dłużej w stanie go wspierać. Takim osobom można jednak pomóc poprzez wysłanie ich do specjalnego ośrodka. Powrót na drogę trzeźwości wymaga metodycznych działań i fachowej opieki nad chorym w tym trudnym okresie w życiu.

Początki detoksykacji

odtrucie alkoholoweDetoks alkoholowy organizmu jest często niezbędnym elementem pomagającym przeprowadzić alkoholika przez pierwsze dni abstynencji. Polega on na usunięciu z organizmu toksyn oraz uzupełnieniu substancji wypłukiwanych z niego przez nadmierne spożywanie alkoholu. Odtruwanie alkoholowe nie powinno być mylone z domowym leczeniem kaca. Odtrucie alkoholowe to znacznie poważniejsza kuracja, która stosuje się najczęściej po niebezpiecznym zatruciu alkoholowym lub w wypadku osób długotrwale nadużywających trunków. Objawy odstawienia alkoholu mogą być niestety bardzo bolesne, dlatego odtrucia alkoholowe zawsze powinny być prowadzone w połączeniu z całodobową obserwacją pacjenta, przez lekarzy, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, co należy czynić.

Uzupełnianie minerałów

detoks alkoholowyOdtrucie alkoholowe nie polega jedynie na oczyszczeniu organizmu z niebezpiecznych substancji, które go wyniszczają. By pomóc alkoholikowi wrócić na drogę trzeźwości, konieczne jest uzupełnienie elektrolitów. Nawet gdy stan pacjenta jest już stabilny, jest on przez jakiś czas podłączony do kroplówki, przez którą podaje mu się magnez, wapń, potas i wiele innych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników. To szczególnie istotne, by leczona osoba otrzymała wszystko, co spowoduje, że będzie czuła się dobrze na ciele.


Czy udana detoksykacja jest równoważna z pokonaniem alkoholizmu? Nie, niestety to nie jest takie proste, detoksykacja jest jednak bardzo dobrym krokiem ku zmianie życia na lepsze. Odtrucie alkoholowe samo w sobie nie leczy z alkoholizmu, dlatego zachęcamy do podjęcia leczenia w naszym ośrodku leczenia uzależnień MEDJOL . Pacjent otrzyma niezbędne wsparcie psychiczne w początkowym etapie leczenia, zostanie również nakierowany na odpowiednie grupy wsparcia, a także będzie pod stała opieka terapeuty uzależnień, psychiatry oraz psychologa. Bliskość innych ludzi a także profesjonalna opieka psychologa lub psychiatry są bardzo cenne, sama detoksykacja jest jednak idealnym sposobem, by zrobić coś dobrego ze swoim życiem.

DETOKS
Odtrucia Organizmu

Odtrucia Alkoholowe | Odtrucia po narkotykach | Odtrucia po lekach

Niezależnie od substancji, którą spożyłeś i stanu w którym się znajdujesz! Przyjmiemy Cię! Możesz być pod wpływem wszelkich środków odurzających! Pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h/7.

W Klinice Detoksykacji Super DETOKS pomagamy osobom, które nadużywają alkoholu, narkotyków oraz leków i dopalaczy. Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji psychoaktywnych niezależnie od pory czy dnia miesiąca.

Kontakt 24h/7


Klinika Super Detoks Warszawa

Ośrodek Detoksykacji

W malowniczej miejscowości Czersk, pośród lasów i sadów, zlokalizowany jest nasz Ośrodek Detoksykacji. Lokalizacja Ośrodka gwarantuje dyskrecje, ciszę, odpoczynek od zgiełku i gonitwy dnia codziennego. Tutaj naprawdę możesz dojść do siebie i odnaleźć równowagę.
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
  • Ośrodek Detoksykacji Warszawa
Odtrucia Warszawa
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji

Zespół Specjalistów

Nad naszymi pacjentami niezmiernie przez 24h czuwa zespół lekarski, pielęgniarski i terapeutyczny z wieloletnim stażem w dziedzinie leczenia uzależnień i detoksykacji. W trybie pilnym, a także w przypadku innych wskazań pacjenci Ośrodka mogą korzystać z konsultacji specjalistów: psychiatry, psychologa, kardiologa, radiologa, endokrynologa, okulisty, urologa, ginekologa, chirurga, stomatologa oraz wielu innych.

Czytaj Więcej

Twoje Bezpieczeństwo

Wszystkie działania zmierzające do odtrucia organizmu i przerwania ciągu - odbywają się pod opieką lekarza w ściśle kontrolowanych warunkach naszej kliniki. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną działjącą w ramach NZOZ MEDJOL wpisaną do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Czytaj Więcej

Komfortowe Warunki

U nas odzyskasz siły witalne i wrócisz do równowagi psychicznej w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oferujemy - całodobową opiekę medyczną, konsultacje lekarskie i terapeutyczne, farmakoterapię, pełne wyżywienie, ciepłe i zimne napoje oraz słodkie przekąski. Gwarantujemy pobyt w komfortowych pokojach w standardzie hotelowym z węzłem sanitarnym - każdy pokój wypozażony jest w telewizor LCD. Klinika Super Detoks to jedyne takie miejsce w Polsce łączące doświadczenie najlepszych specjalistów, tym samym podejmując i lecząc Pacjentów w idealnych oraz dyskretnych warunkach.

Zobacz Zdjęcia

Detoks Warszawa

Skorzystaj ze wsparcia ośrodka!

Zapewniamy profesjonalne leczenie i całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!
Na życzenie możliwy jest transport Pacjenta do kliniki, komfortowym samochodem.

Tysiące zadowolonych Klientów

Zaufanie Klientów oraz nasza wysoka pozycja na rynku Prywatnych Placówek Odwykowych ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia świadczeń medycznych z zakresu detoksykacji, terapii i leczenia uzależnień na najwyższym światowym poziomie.

15 lat

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień!

12930

Skutecznie przeprowadzonych zabiegów detoksu organizmu!

14682

Przeprowadzonych konsultacji terapeutycznych i motywacyjnych!

nr 1

W rankingu Ośrodków Detoksykacji na Mazowszu
© 2018 Klinika Super Detoks Warszawa | Odwyk | Detoks

Zadzwoń - Kontakt 24h